За півроку одеський бюджет отримав майже 20 млн грн за оренду МАФів
За перше півріччя 2018 го року в бюджет Одеси надійшло 19 млн. 983 тис. грн. в якості плати за договорами розміщення тимчасових споруд та вуличних елементів торгівлі. Що перевищує планові показники. Про це 2-го липня на апаратній нараді в мерії повідомив начальник управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Сергій Машьянов. Також він зауважив, що за перші шість місяців 2018 року в Одесі реалізована ще одна комплексна схема розміщення об’єктів торгівлі та благоустрою території, демонтовано 580 незаконно встановлених тимчасових споруд і об’єктів стихійної торгівлі. Для збільшення надходжень до міського бюджету треба заставити все місто кіосками. Єдиним виходом начальник управління назвав підвищення орендної плати. Зараз, за словами чиновника, вартість оренди одного квадратного метра твердого покриття в Одесі в рази менша, ніж в інших великих містах України.
В Одесі ремонтують ліфти
В Одесі продовжують модернізувати ліфтове господарство. Так на апаратній нараді розповіли про ремонт підйомників по вул. Качалова, 31а та вул. Святослава Ріхтера, 134. Профільні фахівці розповіли, що за даними адресами існують проблеми з роботою ліфтів. Мер міста зазначив, що термін експлуатації підйомника за адресою Святослава Ріхтера 134 продовжена до 2032 року, тому не повинно виникати жодних проблем з його роботою. Та доручив директору департаменту міського господарства після апаратної наради з’ясувати всі тонкощі роботи ліфтів з КП «Обленерго» та КП «Одесліфт».
Оновлене «Молдаванське поріддя» презентували в Одесі
В Одесі все невипадково, легко і радісно, стверджує письменниця Юлія Верба і представляє доповнене перевидання своїх дитячих спогадів. Дивовижні «одеські історії» в дебютній книзі «Молдаванське поріддя» побачили світ минулого року. В неділю ввечері в Терміналі 42 була презентована оновлена збірка оповідань, яку можна порівняти з квитком у дитинство, в літо, в Одесу.
Українська делегація зустрінеться з комісаром з прав людини Ради Європи
Українська делегація зустрінеться з комісаром з прав людини у Раді Європи. Про це під час погоджувальної ради заявила Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова. Вона наголосила, що допуск російського омбудсмена Тетяни Москалькової до громадян Росії, які відбувають покарання за злочини в Україні, відбуватиметься лише на основі дзеркальності, синхронності та взаємності. Також в понеділок віце-спікер Ірина Геращенко озвучила прізвища 23 громадян Росії, яких Україна готова обміняти на українських політв’язнів Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Романа Сущенка, Павла Гриба, Володимира Балуха, Євгенія Панова та інших українців, які утримуються на окупованому Донбасі. Це люди, «засуджені за підготовку терактів в Одесі, Харкові, Києві, Херсоні, Тернополі, або за участь у військових діях на Донбасі, або по ним йдуть судові процеси», — заявила Геращенко.
Естонія вимагає зупинити будівництво «Північного потоку-2»
Зупинити будівництво газопроводу «Північний потік-2» вимагає міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер. Про це він заявив газеті Ді Вельт. За словами політика, газопровід є не економічним, а політичним проектом. «Це лише важіль, за допомогою якого Росія проникне в європейську політику», — заявив голова естонського МЗС, підкресливши, що в інтересах ЄС зупинити проект. Нагадаємо, раніше у Держдепартаменті Сполучених Штатів зазначили, що країна виступає проти будівництва газопроводу «Північний потік-2», адже це посилить залежність Європи від Москви.