Продовження сесії Одеської міської ради

У середу, 4 жовтня, 19та сесія Одеської міської ради продовжила свою роботу, перерва в якій була оголошена 20 вересня поточного року. Під час роботи сесія затвердила Положення про управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради в новій редакції. Щоправда, як зазначив Міський голова, більш конкретно це питання слід вирішувати вже з представниками так званих СОНів.

Мільярд гривень: місцеве запозичення

В рамках проектів рішень щодо бюджету та фінансів, попри серйозну дискусію, затвердили здійснення місцевого запозичення до бюджету міста Одеси в 2017 році в розмірі 1 млрд гривень. За словами Міського голови, підготовка до прийняття такого рішення після деякого «затишшя взяття кредитів»  була дуже серйозна

1 мільярд: на що витратять новий кредит?

Також, підкреслимо що за новий мільярдний кредит проголосували 44 депутати на минулій сесії міськради. Кредит береться у «Укргазбанку» під 17, 5% річних на 5 років. Говорячи докладніше про те, на що саме витратять 1 мільярд гривень, то чіткий план дій давно прописаний. Гроші підуть на реставрацію фасадів будинків і ремонт тротуарів, будівництво двох шкіл (в Приморському і Суворовському районах), ремонт ліфтів та тепломереж, ремонт Новоаркадійского колектора і будинок для людей, які потребують поліпшення умов життя. Окремою статтею серед витрат вказана довгоочікувана для одеситів реставрація будинку Русова на який виділять 60 мільйонів гривень.

В Одесі з’явиться новий великий район

В ході сесії міськради депутати дали свою згоду на розробку детального плану території в межах проспекту Небесної Сотні (Маршала Жукова), Шкільного аеродрома, вулиці Проектної 23 і вулиці Інглезі (25-ї Чапаєвської дивізії). Тут на території в 288 гектарів планують побудувати новий мікрорайон і оснастити його парками, дитячими майданчиками та спорткомплексами. Таке будівництво стане наймасштабнішим в Одесі. Новий мікрорайон розташується в тому числі і на території авторинку «Успіх», маршрут 10 трамвая буде продовжений від Таїрова до вулиці Іцхака Рабіна, а саме тролейбусне депо перенесуть.

Україна-Хорватія: посилення захисту інвестицій

Верховна Рада ратифікувала додатковий протокол до угоди між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про сприяння та взаємний захист інвестицій. За відповідний законопроект проголосували 238 народних депутатів. Як зазначається у пояснювальній записці, ратифікація протоколу дозволить «удосконалити положення стосовно надання інвесторам обох держав режиму найбільшого сприяння і національного режиму щодо розпорядження інвестиціями та міжнародно визнаних процедур врегулювання інвестиційних спорів».

Незалежність Каталонії: референдум, страйк, політичні паралелі

Референдум щодо незалежності Каталонії від Іспанії та наступні за ним події у регіоні сколихнули весь світ і щодня привертають до себе увагу. Про події останніх тижнів та реакцію міжнародної спільноти — в сюжеті.

Комментарии закрыты