Запуск порталу «Твій депутат Одеської міської ради»

Одеса продовжує свій невпинний розвиток! У рамках проекту «Електронне відкрите місто» розробили веб-портал «Твій депутат Одеської міської ради», презентація якого відбулась 7 грудня у сесійній залі мерії.

День народження Поліклініки №1 Клініки Святої Катерини

Кардіологічна клініка, Служба сімейного лікаря 24/7, служба швидкої допомоги, багатопрофільна поліклініка та єдиний в місті приватний травмпункт. Все це — Клініка Святої Катерини. 7 грудня, в День Катерини, свій 5-й день народження відсвяткувала Багатопрофільна Поліклініка №1, створена на базі Клініки Святої Катерини. Співробітники закладу влаштували екскурсію по поліклініці і розповіли про те, чого досягли за такий невеликий строк.

Мусульмани Одеси та світу святкують Ма
rong>влід ан
-Набі

Слово «Мавлід» означає «народження». У мусульман це — народження пророка Мухаммеда, а святкування цієї події має назву «Мавлід ан-Набі». Традиційно мусульмани відзначають народження пророка Мухаммеда протягом усього місяця Рабі аль-авваль — за григоріанським календарем це кінець листопада-початок грудня. Мусульманська громада Одеси зібралася для святкувала народження пророка Мухаммеда 7 грудня.

Комментарии закрыты