В управління ДФС області підбили підсумки роботи за 2017 рік

9 лютого відбулось засідання колегії Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області. Про підсумки роботи служби у 2017-ому році та її новаторські напрямки — далі в сюжеті.

У парку Перемоги продовжуються роботи із благоустрою

Управління дорожнього господарства Одеси продовжує роботи щодо поліпшення стану дендропарку Перемоги. Будуть займатися  благоустроєм північної частини територій, де капітальний ремонт не проводився дуже давно. Управління оголосило тендер на капітальний ремонт. Підрядник повинен виконати ряд робіт з заміни лавочок, встановлення освітлювальних опор, а також  поточний ремонт пішохідних доріжок. Завершення тендеру планують до кінця березня. Строки виконання робіт  — 4-5 місяці. Про це поінформував перший заступник начальника управління дорожнього господарства міста Одеси.  Зазначимо, ціна закупівлі становить 33 млн гривень. Всю інформацію про учасників відкритих торгів можна побачити на сайті Прозоро.

Одеса отримає 26 млн грн на «Доступні ліки» в 2018

У 2018 році з державного бюджету на програму «Доступні ліки» для Одеси виділено 26 млн. гривень, з яких близько 2 млн. вже поступили на рахунки центрів первинної медико-санітарної допомоги. З 1 січня кількість препаратів у програмі збільшилося до 238. (у 2017 році їх було 198). Збільшилась і кількість препаратів, які можуть бути придбанні безкоштовно: тепер їх 34. Також до програми доєднався і вітчизняний виробник завод «Дарниця». У програмі «Доступні ліки» в Одесі задіяні близько 80 аптек, у кожній з яких є наліпка з відміткою учасника програми. Програма «Доступні ліки» стартувала в Одесі в квітні 2017 року. Вона поширюється на такі захворювання: цукровий діабет 2-го типу, бронхіальна астма і гіпертонічні захворювання.

Кошти місцевих бюджетів мають бути спрямовані на модернізацію транспорту, — Гройсман

Кошти місцевих бюджетів повинні бути спрямовані на на модернізацію комунальної техніки і транспорту для створення робочих місць в Україні. Про це заявив голова уряду Володимир Гройсман  на засіданні Верховної Ради під час Години запитань до уряду.

Пенсії військовим пенсіонерам обіцяють збільшити з 1 січня

Пенсії військовим пенсіонерам будуть перераховані з першого січня. Незалежно від того, коли будуть прийняті відповідні зміни в законодавстві. Про це заявив прем’єр-міністр  Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді. При цьому він наголосив, що необхідно чітко визначити адресатів перерахунку, тому що збільшення військових пенсій може призвети до дефіциту Пенсійного фонду.

Відкриття Олімпіади-2018

У Пхьончхані (Республіка Корея) 9 лютого відкриваються 23 зимові Олімпійські ігри, які триватимуть до 25 лютого. Упродовж 16 змагальних днів буде розіграно 102 комплекти медалей у 15 видах спорту. Офіційна церемонія відкриття Білих Ігор-2018 пройшла на 35-тисячному Олімпійському стадіоні. На Олімпіаді-2018 пройдуть змагання з біатлону, бобслею, гірськолижного спорту, керлінгу, ковзанярського спорту, лижного двоборства, лижних гонок, стрибків на лижах з трампліна, санного спорту, сноубордингу, фігурного катання, фристайлу, хокею з шайбою і шорт-треку. Загалом на Олімпійських іграх-2018 виступлять понад 2500 атлетів з 92 країн. Вперше в зимовій Олімпіаді візьмуть участь спортсмени з Косово, Малайзії, Нігерії, Сінгапуру, Еквадору та Еритреї.

Комментарии закрыты