День боротьби з онкологічними захворюваннями

Щорічно, починаючи з 2000 року, 4 лютого проводиться Міжнародний День боротьби з онкологічними захворюваннями. Сьогодні рання діагностика і сучасні методи лікування дозволяють продовжити життя хворому на рак, а при своєчасному зверненні до лікаря домогтися повного лікування. Варто зазначити, що міська влада прийняла унікальну програму «Здоров’я», яка є єдиною в Україні. І один з її розділів — профілактика і діагностика онкологічних захворювань. В рамках цієї програми, було виділено кошти для закупівлі рентгенівської плівки для мамографії. Про це розповіли в прес-центрі «Одесит».

Шефська допомога Радіотехнічному батальйону ПВК «Південь»

Комп’ютери і ноутбуки. Оргтехніка та будівельні інструменти. Це далеко не повний перелік речей, який отримав Радіотехнічний батальйон повітряного командування «Південь» у якості шефської  допомоги. Подароване майно передав командиру частини голова Біляївської міської ради. Вручення цінних, а головне необхідних речей, здійснюється згідно наказу президента України від 2016 року про шефську допомогу військовим частинам. Покращується не тільки матеріально-технічне забезпечення. Насамперед військові відчувають, що народ піклується про своїх захисників.

Сергій Циган, командир Радіотехнічного батальйону ПВК «Південь»

Дана шефська допомога дуже вчасно прийшла до нашої частини, так як наша частина приймає участь у зоні АТО і дані подарунки дуже важливі для особового складу нашої частини.

Ситуація в АТО: обстріли позицій сил ЗСУ

Сьогодні вранці влада приступила до масової евакуації жителів Авдіївки, яка протягом останніх декількох днів піддається регулярним обстрілам з боку бойовиків терористичної організації «ДНР». Через масовані обстріли практично все місто залишилося без води, електрики і тепла. Представництво України при ООН заявило про скликання відкритого засідання Ради Безпеки по ситуації в Авдіївці, яке заплановано на четвер.

Петро Порошенко зібрав нараду щодо ситуації в Авдіївці

Крім того, на сьогоднішній нараді президента України з керівниками силових відомств, на якому обговорювалася ситуація в Авдіївці, Петро Порошенко запевнив, що причин для паніки немає.

Володимир Гройсман провів засідання уряду

Уряд готовий до всіх сценаріїв розвитку подій в Авдіївці. Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив під час засідання уряду. За його словами, засідання штабу з контролю ситуації в Авдіївці Донецької області відбуваються кожні 2 години: як на місці, так і в Києві. Прем’єр-міністр подякував Державну службу України з надзвичайних ситуацій за якісне і ретельне виконання завдань і роботу на території. Окремо Володимир Гройсман подякував українським воїнам за мужність і професіоналізм. Прем’єр-міністр підкреслив — необхідно об’єднати світове співтовариство чинити тиск на Російську Федерацію з метою припинення обстрілів.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України

Ми маємо всі абсолютно сценарії як діяти в різних умовах. Всі знають, що їм потрібно робити і коли їм потрібно робити. Всі плани відповідно затверджені і перевірені. І ми будемо далі діяти від того, як буде розвиватись ситуація

Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр України

Сьогодні забезпечене подача питьової води до всіх будинків, з іншого боку енергопостачання до сих пір відсутнє. Аварійно-рятувальні і ремонтні бригади знаходяться у стані в повній бойовій готовності, щоб вирушити на місце відновлення енергопостачання, також саперні бригади, які повинні прийти і так сказать размінувати.  

Підвищення пенсій до рівня мінімальної зарплати

Народний депутат партії «Опозиційний блок» Наталія Королевська пропонує Верховній Раді підвищити мінімальну пенсію в країні майже в 2,5 рази — до 3 тисяч гривень. Відповідний законопроект зареєстрований в українському парламенті.

 

Комментарии закрыты