До кінця року на Одещині з’явиться нове військове містечко

До кінця цього року в Одеській області відкриється військове містечко нового зразка «Дачне-2». Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав президент Петро Порошенко. Комплекс створюється спеціально для підрозділів морської піхоти та включатиме 3 гуртожитки покращеного типу для військовослужбовців-контрактників, гуртожиток для офіцерською складу, їдальню на 1000 місць, сучасний спортивно-оздоровчий комплекс та медичну частину. «Сьогодні обов’язково навідаюсь на будівництво», — написав президент. Нагадаємо, 1 червня Петро Порошенко перебуває з робочим візитом на Одещині.

Президент відвідав порт «Южний»

Президент Петро Порошенко відвідав порт «Южний», де взяв участь у церемонії підписання меморандуму  про співробітництво між компанією «Дельта Вілмар» та Адміністрацією морських портів України. Цей документ забезпечує захист інтересів інвестора, адже країна сьогодні зацікавлена в нових інвестиціях. А підприємства, завдяки підписанню угоди про Асоціацію, мають нові можливості виходу на європейські ринки. Так за словами президента, в 2013 році до підписання угоди продукція Дельта Вілмар , що йшла на ринки ЄС, складала 3 %. В 2017 цей показник зріс до 38 %. Також, за повідомлення прес-служби глави президента, Петро Порошенко звільнив Голову Татарбунарської райдержадміністрації Олександра Кривенка. Причиною такого рішення стало власне неукладання протягом півроку угоди з інвестором.

Одеса святкує Міжнародний день захисту дітей

1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей.  В Одесі пройшло безліч заходів — від концертів і конкурсів до шоу мильних бульбашок та годування тварин. A почалося все з концерту на головній вулиці міста.

«Невловиме» мистецтво Бориса Румянцева

Галерея «Чайка», що на Катеринінській площі ,5  представляє свою першу цьогорічну виставку під назвою «Невловиме», присвячену пам’яті одеського скульптора Бориса Румянцева. В експозиції — не лише скульптура, але і графіка цього талановитого і самобутнього майстра, який на жаль, недостатньо представлений в культурному середовищі Одеси. На вернісажі побувала наша знімальна група.

Комментарии закрыты