Очільник Одеси зустрівся з ветеранами

Святкування Дня визволення Одеси від нацистських загарбників не закінчилось покладанням квітів до Пам’ятника невідомому матросу та стели на площі 10-го квітня. У середу, 10 квітня, очільник міста Геннадій Труханов зустрівся з ветеранами Другої світової війни з усієї України, аби виказати їм шану і подяку.

10 квітня в ОНАХТ: ветерани і молодь, квіти і спорт

10 квітня в Одеській національній академії харчових технологій відбулося урочисте зібрання, присвячене 74-й річниці визволення рідного міста від фашистських загарбників. Святкування цього дня в академії фактично проходило протягом тижня з 3 квітня. Спочатку студентська конференція, присвячена історії Одеси, потім молодіжна естафета «907 метрів» і футбольний турнір «Від заходу до світанку». Детальніше про свято, яке в академії вважають одним з найважливіших, — в нашому сюжеті.

Ювілей музею: 10 років музею сучасного мистецтва Одеси

Студия 10 квітня Музею сучасного мистецтва Одеси виповнилося 10 років. Це єдиний приватний музей в Україні такого напрямку. За перше десятиліття існування у нього з’явилася своя будівля, його відвідало більш ніж 50 тисяч людей, відбулася велика кількість виставок та різних культурних заходів. На урочистості з нагоди святкування ювілею музею особисто завітав одеський міський голова Геннадій Труханов.

Армрестлінг: в Одесі зустрінуться армспортсмени

З 12 по 15 квітня в Одесі пройдуть національні змагання з армрестлінгу. За перемогу, зчепивши долоні боротимуться близько 350 армспортсменов з 22 регіонів України. Примітно, що на цьому чемпіонаті також відберуть національну збірну країни з цього виду єдиноборств. Всі бажаючі подивитися на дійство можуть приходити в спортивний клуб №9 на Семінарській. Сьогодні армрестлінг в Одеській області розвивається дуже активно. Так, в Ізмаїльському районі проходить турнір Бессарабія Open, щорічно тут на праву і ліву руку змагаються, як спортсмени зі світовими іменами, так і початківці юнаки і дівчата.

Комментарии закрыты