Сьогодні 11 вересня, пятниця. Вашій увазі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. про головні події Одеси й України за 10 хвилин. в студії працює Дарина Шпортко. Добрий день.

 

Вибух на Коблевській. Постраждалих немає

В Одесі біля будинку на вул. Коблевській вибухнула граната, осколками пошкоджено автомобіль. Про це повідомляє прес-служба міліції Одеської області. У першій ночі в міліцію надійшло повідомлення, що на вул. Коблевській, 8 біля входу у двір вибухнула граната. В результаті вибуху осколками було пошкоджено автомобіль Honda. На місці події працювали слідчо-оперативна група міліції, кінолог зі службовою собакою і фахівці-вибухотехніки. Вони вилучили чеку від гранати. Постраждалих немає.

На волі лідер «Правого сектору» та «Автомайдану»

Апеляційний суд Одеси скасував арешт і відпустив під заставу в 60 тис. грн керівника одеської організації партії «Правий сектор» Сергія Стерненка та відпустив під домашній арешт лідера  «Автомайдану Євгена Резвушкіна. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк в Facebook.

16 голів РДА призначив Президент в Одеській області

Президент Петро Порошенко призначив голів районних державних адміністрацій Одеської області — перших, які були відібрані на посади за відкритою процедурою. Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Глави держави. «Публічний відбір кандидатів на посади в райдержадміністрації на Одещині — це індикатор нової кадрової політики очищення державного апарату», — заявив Порошенко.

47 кандидатів на посаду голови Одеської митниці

Прес-служба Державної фіскальної служби оприлюднила дані кандидатів, які подали документи в період з 27 серпня по 9 вересня 2015-го для участі у відборі на посаду начальника Одеської митниці ДФС. Всього для участі у відборі зареєструвалися 47 осіб. У списку кандидатів 5 жінок і 42 чоловіка.

ОСББ на порядку денному 31-ї сесії

Прискорення процедури передачі комплексу житлових будинків і гуртожитків Одеської ТЕЦ місту, відведення землі у постійне користування ОСББ, мінімізація ризиків при впровадженні програми енергоефективності, забезпечення екологічного контролю за ситуацією в промисловій зоні Пересипу — ці питання були ініційовані депутатами-представниками Опозиційного блоку Василем Єремією та Ігорем Клименко в ході сесії Одеської міської ради 10 вересня. Важливо відзначити, що дані ініціативи були підтримані депутатським корпусом більшістю голосів. Більш докладніше — в нашому сюжеті.

Бюджет міста збільшено на 268 мільйонів гривень

За перше півріччя обсяг міського бюджету було збільшено на 268 млн. гривень, і сьогодні становить 5 млрд. 300 млн. гривень. Про це розповіла директор міського департаменту фінансів Світлана Бедрега. «Перевиконання бюджету пов’язано з тим, що на рівні країни була проведена фінансова децентралізація, яка дозволила додати до бюджету міста ряд нових джерел, «, — зазначила Світлана Бедрега.

12 шкіл. В Одесі з’явилася друга зміна

У 12 школах Одеси з’явилася друга зміна. Про це заявила начальник управління освіти і науки Одеської міської ради Зінаїда Цвірінько. «Безумовно, це додає незручності школярам і викликає занепокоєння їх батьків, адже пік сприйнятливості дітей відбувається з 11 до 12:00. Але 7-8 років тому почався бум народжуваності, і пару років тому ми зіткнулися з кризою нестачі дитячих садків в місті, а зараз – шкіл», — заявила Цвірінько.

 

і це всі новини на цю годину. Зустрінемось через годину на телеканалі «Одеса плюс».

Комментарии закрыты