Сьогодні 11 вересня, пятниця. Вашій увазі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. в студії працює Дарина Шпортко. Добрий день.

 

УВК №90. Новий спортивний майданчик

Розвиток спортивної інфраструктури. В учбово-виховному комплексі номер дев’яносто урочисто відрили оновлений спортивний майданчик. Даний учбовий заклад відомий не лише високим рівнем викладання іноземних мов, але й спортивними досягненнями учнів. Тривалий час діти були змушені тренуватися на асфальтному покритті, а це не лише незручно, але й небезпечно. Сьогодні, завдячуючи ініціативі депутата міської ради, представника групи «Доверяй делам» Олега Гоцуляка та особистій підтримці мера Геннадія Труханова в навчальному закладі з’явився сучасний спортивний майданчик. наші кореспонденти, розкажуть наші кореспонденти у настпних випусках новин.

Робоче засідання. Соціальна підтримка переселенців

В Одеській міській раді під головуванням Одеського міського голови Геннадія Труханова відбулася робоча нарада з питань переселенців. Окрему увагу було приділено питанню соціальної адаптації людей. Також піднімалися питання створення єдиної бази переселенців, які проживають в Одеському регіоні, і створення приміщення транзитного центру для тимчасово переселених осіб. Докладніше в нашому наступному сюжеті.

ОСББ: на порядку денному 31-ї сесії

Прискорення процедури передачі комплексу житлових будинків і гуртожитків Одеської ТЕЦ місту, відведення землі у постійне користування ОСББ, мінімізація ризиків при впровадженні програми енергоефективності, забезпечення екологічного контролю за ситуацією в промисловій зоні Пересипу — ці питання були ініційовані депутатами-представниками Опозиційного блоку Василем Єремією та Ігорем Клименко в ході сесії Одеської міської ради 10 вересня. Важливо відзначити, що дані ініціативи були підтримані депутатським корпусом більшістю голосів. Більш докладніше — в нашому сюжеті.

 

і це вся інформація на цю годину. більше актуальних новин дивіться о 19 00. гарних вихідних та приємного вечора.

Комментарии закрыты