Європарламент про незалежність антикорупційних органів

Продовжувати програму реформ відповідно до зобов’язань і забезпечити незалежність антикорупційних органів закликає українську владу Європарламент. Про це йде мова у спільній заяві ключових євродепутатів, які займаються питаннями України. «Ми хотіли б висловити нашу глибоку стурбованість з приводу останніх подій у сфері боротьби з корупцією, зокрема щодо безпрецедентних атак на антикорупційні установи (зокрема, Національне антикорупційне бюро) та звільнення голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції», — зазначається у заяві. Євродепутати наголошують, що антикорупційні установи та активісти не повинні піддаватися переслідуванню владою, а навпаки, їм необхідно надати автономію, простір та ресурси, аби «ефективно працювати і позбавити країну від чуми корупції». «Аналогічним чином, судова система повинна бути вільною від будь-якого політичного втручання і всі судові процедури мають відбуватися відповідно до міжнародних стандартів», — підкреслюється в документі.

Саакашвілі відмовили в домашньому арешті

11 грудня Печерський районний суд міста Києва відмовив у запобіжному заході у вигляді цілодобового домашнього арешту для Міхеіла Саакашвілі. На засіданні суддя оголосила, що суд прийняв рішення «клопотання прокурора в кримінальному провадженні… про застосування запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту підозрюваного Саакашвілі залишити без задоволення». Дана постанова може бути оскаржена в Апеляційному суді протягом 5 днів з дня проголошення — що і планує зробити ГПУ. Наступне засідання суду заплановано на 14 грудня.

На Шкодову гору запускають тепло

На Шкодову гору пустять тепло. До 12 грудня через паперову тяганину мікрорайон залишався «холодним», жителі перекривали дороги і всіляко намагалися привернути увагу до все ще житлової промзони.

Ляльковий театр представив прем’єру «Олеся. Містифікація»

Історія боротьби двох світів — язичницького і християнського, протистояння цивілізації і дикої природи, свободи і залежності від соціуму, спроби звільнитися і прийняття неминучості… Через ці теми розкривається тема Любові… Одеський обласний ляльковий театр представив прем’єру нового сезону — виставу для дорослих «Олеся. Містифікація» за мотивами твору Олександра Куприна. Режисер постановки — Іван Уривський.

Комментарии закрыты