Соціальна підтримка в період підвищення тарифів

В період зростання цін на житлово-комунальні послуги питання соціальної підтримки, як з боку держави, так і з боку міста є дуже актуальним. Муніципальні виплати включають в себе адресну допомогу на погашення боргів, пільги з оплати послуг зв’язку, адресну дотацію для розрахунків за опалення тощо. Про це під час апаратної наради в Одеській міській раді доповідала директор Департаменту праці та соцполітики.

Надходження субвенцій до міського сюжету

Про надходження субвенції говорили і під час звіту щодо міського бюджету на 2018 рік. Так 9 лютого міськрада отримала від Департаменту фінансів облдержадміністрації понад 9 млн грн субвенції на квартплату.

Обласний етап олімпіади з інформаційних технологій для школярів

Всеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій — щорічне змагання школярів 9- 11 класів України. В цьому році обласний етап пройшов на базі Одеської національної академії  харчових технологій.

«Сталіна не було»: презентація книги Бориса Херсонського

Розмаїття образів і мотивів, дивна музика віршів… В Одеській обласній науковій бібліотеці імені Грушевського відбулась творча зустріч з поетом, психологом, ректором Київського інституту сучасної психології та психотерапії  Борисом Херсонським та презентація збірки віршів «Сталіна не було». Це вже п’ята його книга, яка видана харківським видавництвом Фоліо, і друга — українською мовою.

Ангела Меркель планує залишитися на чолі уряду німеччини

Канцлер Німеччини Ангела Меркель має намір і надалі залишатися одночасно лідером партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) і очолювати уряд Німеччини. Про це вона заявила в ефірі одного з німецьких телеканалів, передає DW. «На мою думку, ці дві посади повинні залишатися в одних руках, щоб мати можливість керувати стабільним урядом», — заявила Меркель. За її словами, вона має намір залишатися канцлером протягом усього чотирирічного терміну. «Я відношуся до людей, які дотримуються обіцяного», — додала Меркель. При цьому вона висловила розуміння ситуації, коли в ХДС починають вимагати наступника після 12 років, протягом яких Меркель очолює уряд. Вона також зазначила, що 26 лютого на з’їзді ХДС назвуть кандидатів від партії на посади міністрів.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован