Соціальна підтримка в період підвищення тарифів

В період зростання цін на житлово-комунальні послуги питання соціальної підтримки, як з боку держави, так і з боку міста є дуже актуальним. Муніципальні виплати включають в себе адресну допомогу на погашення боргів, пільги з оплати послуг зв’язку, адресну дотацію для розрахунків за опалення тощо. Про це під час апаратної наради в Одеській міській раді доповідала директор Департаменту праці та соцполітики.

Надходження субвенцій до міського сюжету

Про надходження субвенції говорили і під час звіту щодо міського бюджету на 2018 рік. Так 9 лютого міськрада отримала від Департаменту фінансів облдержадміністрації понад 9 млн грн субвенції на квартплату.

Обласний етап олімпіади з інформаційних технологій для школярів

Всеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій — щорічне змагання школярів 9- 11 класів України. В цьому році обласний етап пройшов на базі Одеської національної академії  харчових технологій.

«Сталіна не було»: презентація книги Бориса Херсонського

Розмаїття образів і мотивів, дивна музика віршів… В Одеській обласній науковій бібліотеці імені Грушевського відбулась творча зустріч з поетом, психологом, ректором Київського інституту сучасної психології та психотерапії  Борисом Херсонським та презентація збірки віршів «Сталіна не було». Це вже п’ята його книга, яка видана харківським видавництвом Фоліо, і друга — українською мовою.

Ангела Меркель планує залишитися на чолі уряду німеччини

Канцлер Німеччини Ангела Меркель має намір і надалі залишатися одночасно лідером партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) і очолювати уряд Німеччини. Про це вона заявила в ефірі одного з німецьких телеканалів, передає DW. «На мою думку, ці дві посади повинні залишатися в одних руках, щоб мати можливість керувати стабільним урядом», — заявила Меркель. За її словами, вона має намір залишатися канцлером протягом усього чотирирічного терміну. «Я відношуся до людей, які дотримуються обіцяного», — додала Меркель. При цьому вона висловила розуміння ситуації, коли в ХДС починають вимагати наступника після 12 років, протягом яких Меркель очолює уряд. Вона також зазначила, що 26 лютого на з’їзді ХДС назвуть кандидатів від партії на посади міністрів.

Комментарии закрыты