Соціальна підтримка в період підвищення тарифів

В період зростання цін на житлово-комунальні послуги питання соціальної підтримки, як з боку держави, так і з боку міста є дуже актуальним. Муніципальні виплати включають в себе адресну допомогу на погашення боргів, пільги з оплати послуг зв’язку, адресну дотацію для розрахунків за опалення тощо. Про це під апаратної наради в Одеській міській раді доповідала директор Департаменту праці та соцполітики.

Обласний етап олімпіади з інформаційних технологій для школярів

Всеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій — щорічне змагання школярів 9-11 класів України. В цьому році обласний етап пройшов на базі Одеської національної академії  харчових технологій.

«Сталіна не було»: презентація книги Бориса Херсонського

Розмаїття образів і мотивів, дивна музика віршів… В Одеській обласній науковій бібліотеці імені Грушевського відбулась творча зустріч з поетом, психологом, ректором Київського інституту сучасної психології та психотерапії  Борисом Херсонським та презентація збірки віршів «Сталіна не було». Це вже п’ята його книга, яка видана харківським видавництвом Фоліо, і друга — українською мовою.

Клімкін візьме участь у засіданні Світової коаліції у боротьбі з ІД

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 13 лютого візьме участь у засіданні очільників МЗС держав-учасниць Світової коаліції у боротьбі з Ісламською державою, яке пройде в Ель-Кувейті. У зустрічі візьмуть участь представники майже 70 держав та міжнародних організацій. Співголовувати на ній будуть віце-прем’єр-міністр, міністр закордонних справ Кувейта Сабах аль-Халід аль-Сабах та державний секретар США Рекс Тіллерсон. Захід покликаний скоординувати зусилля держав-учасниць у протистоянні терористичній загрозі не тільки в Сирії та Іраку, але й в усьому світі, а також обговорити шляхи подолання наслідків злочинної діяльності терористичного угрупування Ісламська держава.

Макрон хоче реорганізувати іслам у Франції

Президент Франції Еммануель Макрон хоче реорганізувати іслам у Франції, щоб краще інтегрувати віру, боротися з фундаменталізмом і зберегти «національну єдність». Про це він розповів в інтерв’ю одному з місцевих ЗМІ. «Ми працюємо над структуруванням ісламу у Франції, а також над тим, як пояснити, що це надзвичайно важливо», — повідомив Макрон. Він додав, що його мета — заново відкрити те, що лежить у основі французької концепції секуляризму, тобто відділення держави від церкви. «Мати можливість вірити або не вірити, щоб зберегти національну згуртованість та можливість вільної свідомості», — пояснив Макрон. Президент Франції відмовився розкрити подробиці плану реформи, доки робота з підготовки не завершена.

Названо основні версії катастрофи Ан-148

Слідчий комітет Росії розглядає кілька версій аварії пасажирського літака Ан-148 Саратовських авіаліній у Підмосков’ї. Основні — погодні умови, людський фактор і технічний стан лайнера, повідомили в прес-службі МНС Росії ввечері в неділю, 11 лютого. Слідчі також перевірять інші можливі причини катастрофи. На цей час встановлено, що жодних повідомлень про несправності повітряного судна від екіпажу не надходило. «Радіус розкиданих фрагментів літака становить не менше ніж кілометр. Криміналісти приступили до огляду із застосуванням новітньої криміналістичної техніки, з урахуванням великої площі для огляду з повітря використовується квадрокоптер», — ідеться в повідомленні Слідчого комітету. За інформацією ЗМІ, серед жертв авіакатастрофи є три іноземці — громадяни Азербайджану, Казахстану та Швейцарії. Українців на борту Ан-148 не було.

Комментарии закрыты