Гройсман розраховує на прийняття держбюджету-2018 до 10 грудня

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сподівається на прийняття в другому читанні державного бюджету-2018 до 10 грудня. Про це він заявив під час засідання уряду в середу, 15 листопада.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:

Я би поставив зараз питання про те, що бюджет на 2018 рік було ухвалено в першій декаді, тобто до 10 грудня 2017 року. Це буде чи не вперше абсолютно прогнозовано, якісно. Ми маємо бути передбачувані. Ми не маємо робити під ялинку жодних сюрпризів, а маємо заздалегідь приймати ті рішення, які необхідні

Нагадаємо, ввечері 14 листопада Верховна Рада прийняла в цілому проект постанови «Про висновки і пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2018 рік», ухваливши таким чином держбюджет на 2018 рік в першому читанні.

Одеса продемонструвала найвищий рівень фінансового здоров’я — дослідження

Одеса стала лідером фінансового здоров’я бюджетів міст та регіонів України. Міжнародний центр перспективних досліджень — один з провідних незалежних аналітичних центрів України — спільно з Інститутом соціальних та економічних реформ (Словаччина) в рамках проекту «Прозорі, фінансово здорові і конкурентоспроможні органи місцевого самоврядування в Україні» за підтримки Посольства Сполучених Штатів  презентували оновлений рейтинг фінансового здоров’я бюджетів міст та регіонів України у вигляді веб-платформи. Згідно з даними дослідження, найвищий рівень фінансового здоров’я серед міст продемонструвала Одеса: 8 балів з 10 можливих. На другому місці Рівне — 7,5 балів, а на третьому Полтава — 7,1. Сам портал містить понад 35 тисяч даних щодо більше, ніж 70 муніципалітетів. До того ж платформа надає можливість не тільки побачити місце і профіль свого муніципалітету, а й порівняти його з середнім значенням по країні або з іншими муніципалітетами, що створює додаткові можливості щодо пошуку проблем та покращення ефективності фінансового управління бюджетів міст та областей. В своєму дослідженні експерти проаналізували дохідну та видаткові частини кожного з бюджетів, офіційні трансферти, особливості кредитування та фінансування їх дефіцитів. До розрахункових фінансових показників були включені наступні індекси: основний баланс, основний баланс в розрахунку на 1 жителя, прибуток на 1 жителя, залежність місцевого бюджету від місцевих податків та зборів, залежність від фінансової допомоги, податкова спроможність, трансфертна стабільність, бюджетне забезпечення, податкова автономія, коефіцієнти виконання бюджету та забезпечення загального боргу.

Директор «Вікторії» вийшов під заставу, — прокуратура

Прокуратура Одеської області має намір оскаржити рішення Приморського райсуду Одеси щодо запобіжного заходу для директора табору «Вікторія» Петроса Саркісяна. Про це йдеться на сайті облпрокуратури. 14 листопада Приморський райсуд продовжив арешт Саркісяну, однак визначив заставу в 128 тисяч гривень. «На теперішній час заставу підозрюваним внесено», — зазначають у прокуратурі області та планують оскаржити рішення суду через можливу втечу директора «Вікторії», або його вплив на інших фігурантів справи. Нагадаємо, директора табору «Вікторія» взяли під варту без права на заставу 18 вересня.

Ілля Трофимчук: 16-й день народження у лікарні

Іллюша Трофимчук продовжує боротьбу з важким недугом — Саркомою Юінга. На жаль, свій 16-ий День Народження хлопчик зустрів в палаті лікарні міста Кропивницький. У дитини стався рецидив і терміново потрібна матеріальна допомога.

Реквізити:

Ілля Трофимчук

Банк одержувача ПриватБанк

№ 5168 7555 2791 7971

Банк одержувача «Південний»

№ 4029 6100 2100 7930

Власник карток- Трофимчук Олена Василівна (мама Іллюші)

Тел. +38 050 060 47 77; +38 097 269 74 40 – папа Ігор

Три дні залишилось до гучної прем’єри в Оперному 

В Одеському національному академічному театрі опери та балету 18, 19 та 26 листопада відбудеться прем’єра легендарної опери «Набукко» — до 175-річчя від дня її прем’єри в театрі «Ла Скала». Постановка «Набукко» Джузеппе Верді вперше на сцені Одеської опери була здійснена ще 170 років тому — через п’ять років після італійської прем’єри. Ця опера відноситься до раннього періоду творчості Верді, проте, саме вона зробила його знаменитим. 15 листопада в Одеському театрі опери та балету відбулась прес-конференція, присвячена прем’єрі.

Комментарии закрыты