На базі Одеського апеляційного господарського суду проходила Міжнародна школа з прав людини

9-13 липня в Одесі проходила Щорічна міжуніверситетська школа з прав людини, у якій взяли участь 23 студенти з 15 університетів 6 країн-учасниць ОБСЄ. 13 липня на базі Одеського апеляційного господарського суду відбувся останній блок навчання, за результатами якого найактивніші студенти отримали рекомендаційні листи від міжнародних та національних експертів у сфері прав людини. Відмінною рисою Школи є те, що все навчання та нетворкінг учасників відбувались виключно англійською мовою. По завершенню всі студенти одержали сертифікати, а також безцінний досвід практичних занять у діючому суді.

Треба платити на 63% більше за вивезення сміття, — компанії зі збору відходів

Одеситам загрожує підвищення тарифів. На цей раз на вивезення сміття. Деталі майбутнього збільшення ціни обговорили під час громадських слухань 17 липня в департаменті міського господарства. Так, сміттєзбірні компанії пропонують підняти оплату на 63% і виправдовують це збільшенням зарплат співробітників, ціною на паливо, запчастини та старим транспортом, який вимагає термінового оновлення. Наприклад, як повідомили під час слухань, лише один сміттєвоз у середньому коштує до 4,5 млн гривень. Зараз по Одесі працює близько 75 таких машин, але із припустимих 12 років експлуатації, більшість з них наїздила майже вдвічі більше — 21 рік.

Більшість українців вважають політичну ситуацію в Україні напруженою

За результатами дослідження, проведеного Центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень ім.Яременка, переважна більшість українців вважають політичну ситуацію в Україні напруженою. Це опитування, проведене на початку липня в обласних центрах та великих містах, обговорили в прес-центрі «Укрінформ». Щодо протестних акцій, то 38% опитаних їх не підтримують, 37% підтримують, але не збираються брати участь. І лише 21% респондентів  готові стати учасниками протестів.

Комментарии закрыты