Останнє іракське місто звільнили від терористів ІДІЛу

Раву — останнє іракське місто, що залишалось під контролем Ісламської держави — відбили іракські війська у терористів ІДІЛу. Іракські сили «повністю звільнили Раву і підняли іракський прапор над будівлями», — на цьому наголосив генерал-лейтенант іракської армії. «З звільненням Рави ми можемо сказати, що всі райони, в яких присутня Ісламська держава, були звільнені», — зазначив він. За існуючими даними, більшість бойовиків, які перебували у місті, розташованому на північному заході Іраку, втекли з нього у напрямку кордону з Сирією.

Туреччина відкликала військовослужбовців з навчань НАТО

40 своїх військовослужбовців з навчань НАТО в Норвегії відкликала Туреччина — після внесення скандинавською країною імені президента Туреччини Реджепа Таїна Ердогана  до списку ворогів.

Варшава може втратити право голосу в ЄС

Резолюцію щодо Польщі, яка рекомендує запустити процедуру застосування санкцій проти країни, схвалив Європарламент. «За» таке рішення проголосували 438 депутатів. Так резолюція містить вимоги до Варшави, які та повинна виконати для того, щоб уникнути запуску механізму, що може призвести до втрати Варшавою права голосу в Європейському Союзі. Найбільше євродепутатів турбує ситуація з дотриманням у Польщі фундаментальних прав, принципів розподілу гілок влади і незалежності судової системи.

Обговорення проекту «Морський трамвайчик»

Туристичні прогулянки вздовж морського узбережжя, екскурсії та доставка на пляжі — в черговий раз в мерії обговорили перспективи і деталі проекту «Морський трамвайчик», який був прописаний в Стратегії розвитку Одеси до 2022 року. 17 листопада ініціативна група зустрілася з головою департаменту аналітики і контролю Олексієм Козловим, а також з Сергієм Тетюхіним — очільником департаменту економічного розвитку. Сторони обговорили питання документації проекту «трамвайчика», адже без необхідних паперів майбутній інвестор не зможе вкласти свої гроші.

Індустрія краси: Style and Beauty

150 учасників і 8000 (!) відвідувачів — перші підсумки та перші прогнози виставки «Style&Beauty», яка проходить з 16-ого по 18-е листопада на Одеському морвокзалі. Форум являє собою виставку і велику програму заходів, що сприяють популяризації досягнень beauty-індустрії і професійному зростанню фахівців. Виставка проходить в форматах «бізнес-бізнесу» і «бізнес-споживачеві».

Комментарии закрыты