Парламент не розглядатиме цього тижня законопроект про недоторканність

Попри вимоги та анонсовані акції 17 жовтня, парламент не розглядатиме цього тижня питання про скасування депутатської недоторканності. Відповідне рішення прийняли на засіданні погоджувальної ради у вівторок. «Як мінімум три фракції, «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт» і «Воля народу», виступають за те, щоб порядок денний залишався незмінним і ми почали роботу з медичної реформи. Це є більше ніж 226 голосів», — заявив спікер Андрій Парубій.

Нагадаємо, 17 жовтня  під Верховною Радою розпочався анонсований мітинг за підтримку політичної реформи. Його основні ідеологи — Мустафа Найєм, Сергій Лещенко та Михеїл Саакашвілі, а вимоги — скасування депутатського імунітету, створення антикорупційного суду і скасування мажоритарної системи виборів та відкриті списки партій.

Президент Мальти з офіційним візитом в Києві

Президент Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прекою, яка перебуває з державним візитом в Україні, повідомляє прес-служба очільника країни. Глави держав провели зустріч у форматі «віч-на-віч», а по її завершені —  українсько-мальтійські переговори в розширеному форматі. Також в рамках візиту заплановано участь в українсько-мальтійському бізнес-форумі, який відбудеться у Торгово-промисловій палаті України. За підсумками перемовин стало відомо, що в 2018 році між Україною та Мальтою стартує пряме авіасполучення.  Також сторони обговорили продовження санкцій Євросоюзу проти Росії та розширення співпраці у сфері охорони здоров’я.

Духовий оркестр ім. Саліка святкує ювілей і готується до змін

В цьому році виповнюється 25 років з моменту заснування муніципального театру духової музики імені Салика.  В статусі театру колектив існує 5 років , до цього це був оркестр духової музики. Але завжди творча команда намагалася популяризувати духове мистецтво, покращити професійну підготовку солістів-інструменталістів, а також ансамблеву підготовку. Про роботу театру, плани на майбутнє, та конкурс на заміщення вакантних посад  розповів його директор Юрій Літовко

Стати студентом на один день

До Дня працівників харчової промисловості та 115-річчя Одеської національної академії харчових технологій у ВИШі провели незвичайний День відкритих дверей: всі бажаючі на одну академічну пару змогли стати студентами академії і не лише закрили сесію, але й представили власні страви на суд представників найкращих закладів міста.

Комментарии закрыты