Мерія дозволила змінити генплан міста

Одесу очікують архітектурні і інфраструктурні новини. 18 липня на сесії міськради депутати дали згоду на розробку нового генплану міста, аргументуючи це «своєчасною готовністю до змін». Опрацьовувати проекти і майбутню постановку будівель та транспортних розв’язок буде одеське управління архітектури.

Одесити поділились думками щодо сесій міськради

Судячи з опитування. яке провела наша знімальна група безпосередньо під час проведення сесії Одеської міської ради, одесити мало цікавляться її рішеннями. Дехто, звісно, слідкує уважно, але більшість зайнята своїми справами. Хтось покладається лише на себе й від влади незалежний, хтось розуміє, що від його думки мало що залежить. А хтось добре сприймає позитивні зміни від міськради, але вбачає багато недоліків у роботі депутатів та чиновників.

17 липня в Берліні стартували газові переговори

Ситуація навколо Стокгольмського арбітражу, будівництво «Північного потоку-2» і завершення договору між «Нафтогазом» і «Газпромом» щодо транзиту російського газу. Такі передумови газових переговорів між Києвом, Москвою і Брюсселем, перший раунд яких відбувся 17 липня.

Комментарии закрыты