«Розумна Сила»: чому Рада – непродуктивний інститут

450 мільйонів гривень на рік на зарплати для нардепів і постійні прогули голосувань в парламенті — на сьогоднішній день Верховна Рада має невеликі показники продуктивності, однак при цьому отримує величезне фінансування. Українці платять податки, щоб бачити порожній зал пленарних засідань і відсутність ефективних дій. Про це заявляють члени партії «Розумна сила» і закликають змінювати ситуацію.

Без перебоїв світла: «Одесаобленерго» проводить реконструкцію

Часті перебої зі світлом, на жаль, так чи інакше знайомі кожному одеситу. Устаткування на підстанціях електроенергії не оновлювалося по півстоліття, старі пристрої не витримують збільшення користувачів в густонаселеній Одесі. Сьогодні компанія Одесаобленерго здійснює в місті інвестиційний план, згідно з яким центральну частину хочуть позбавити від відключень електроенергії.

19-та виставка-форум: українська книга на Одещині

Одеса читає — і робить це українською мовою. У стінах Одеської національної наукової бібліотеки проходить 19-та виставка-форум «Українська книга на Одещині». Три дні різноманітних заходів, близько 70-ти учасників — і завжди актуальна жива, паперова книга.

До 100-річчя Одеської Кіностудії: фільм про життя винахідника Йосипа Тимченка

На одеській кіностудії художніх фільмів відбулась прем’єра картини одеського режисера  Ігоря Козлова–Петровського «Таємниця старого хронометра». Показ цієї стрічки розпочав святкові заходи до сторіччя кіностудії, яке буде відзначатися наступного року. Історична повнометражна картина з детективним сюжетом розповідає про вченого та винахідника, який за декілька років до братів Люмьєр створив унікальний апарат для проекції «рухомих картинок». Одеський інженер Йосип Тимченко був фактично одним з першовідкривачів кінематографу.  Картина переносить глядача в різні часові періоди життя та діяльності винахідника. Але найцікавіший з них — знайомство головного героя з зіркою німого кіно Вірою Холодною, яка за тих часів знімалась в Одесі.

Комментарии закрыты