Рада підтримала звернення до Варфоломія по автокефалію

19 квітня Верховна Рада України розглянула звернення Президента Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання православній церкві в Україні томосу про автокефалію. В обговоренні взяв участь і сам Президент Порошенко, який відвідав парламент. Після тривалого обговорення Верховна Рада прийняла Постанову «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні» за основу і в цілому. «За» проголосували 268 народних депутатів.

Партія «Розумна сила» проти нелегальної зброї у українців

Після початку бойових дій на сході України проблема нелегальної зброї у громадян лише погіршилась. Випадки її використання стать все частішими — і все трагічнішими. А наявне законодавство не сприяє зміненню ситуації на краще. В ніч з 14 на 15 квітня в Києві біля будівлі «Київенерго» стався вибух гранати. Вночі 13 квітня будівлю «Київміськбуду», у самому центрі Києва, обстріляли з ручного гранатомета. Жертв і постраждалих немає. Такі інциденти все частіше відбуваються в Україні. Рецепт вирішення проблеми з нелегальною зброєю пропонує законопроект «Про цивільну зброю і боєприпаси» №1135-1, який сьогодні активно підтримує партія «Розумна сила».

В Одесі 25 квітня відбудеться правовий диктант для всіх

Найближчим часом, 25-26 квітня, в Україні вдруге відбудеться соціальний проект «Всеукраїнський правовий диктант». Взяти в ньому участь безкоштовно, оцінити свій рівень правової обізнаності, тобто чи вірні рішення приймаєш у складних життєвих ситуаціях, за результатами участі отримати Сертифікат правового здоров’я може кожен громадянин країни. Як буде проходити правовий диктант в Одесі — дізнавався наш кореспондент.

Комментарии закрыты