Розширення міграції: Угорщина блокує зусилля ООН

Угорщина блокуватиме зусилля Організації Об’єднаних Націй та Євросоюзу з розширення міграції в усьому світі.  Про це в ході щорічного звернення до нації заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, передає Daily Mail.  Зокрема, Орбан звинуватив політиків в Брюсселі, Берліні і Парижі в тому, що вони підтримкою міграції сприяють «занепаду християнської культури і просуванню ісламу».  Він також назвав християнство «останньою надією Європи» і підкреслив, що його уряд буде виступати проти зусиль Організації Об’єднаних Націй та Європейського союзу з розширення міграції по всьому світу. Відзначимо, заяви Орбана прозвучали на тлі підготовки його правої популістської партії «Фідес» до парламентських виборів, які пройдуть 8 квітня.  Він також виступив проти зусиль американського фінансиста угорського походження Джорджа Сороса по зміцненню ліберальності і відкритості кордонів в Європі.

Критика глави МЗС: блок Меркель проти зняття санкцій з Росії

Представники очолюваного канцлером Німеччини Ангелою Меркель  Християнсько-демократичного союзу (ХДС) розкритикували міністра закордонних справ Зигмара Габріеля за ідею покрокового зняття санкцій проти Російської Федерації, передає Bild.  «Поки російський уряд не виконує мінські угоди, скасування санкцій є абсолютно неправильним сигналом і сигналом президенту РФ, Путіну не змінювати свою політику», — зазначив глава міжнародного комітету Бундестагу Норберт Реттген.  Він також підкреслив, що на коаліційних переговорах ХДС разом з СДПН «були єдині в думці, що зараз хід за Росією».  Також повідомляється, що заступник голови блоку правоцентристських політичних партій ХДС / ХСС Йохан Вадефуль вважає заяву Габріеля невідповідним переговорів коаліції.  Він додав, що поступове ослаблення санкцій проти Росії не розглядається.

Антикорупційний суд: МВФ наполягає на невідкладному розгляді

Міжнародний валютний фонд за підсумками роботи у Києві наполягає на невідкладному розгляді владою України законопроекту про Антикорупційний суд. МВФ вимагає привести документ у відповідність рекомендаціям Венеційської комісії. Так, за словами представників фонду, зараз важливо, щоб українська влада забезпечила невідкладний розгляд проекту закону про Антикорупційний суд. Під час його розгляду уряду необхідно врахувати поправки, аби привести текст закону у відповідність до передбачених програмою кредитування зобов’язань країни і рекомендацій Венеційської комісії Ради Європи. Нагадаємо, з 12 по 16 лютого у Києві працювала група експертів Міжнародного Валютного Фонду.

Чотири роки тому: кривавий штурм Майдану

Чотири роки тому, в ніч на 19 лютого 2014 року, відбувся штурм Майдану, захоплення і підпал будівлі Федерації профспілок України. Після тривалих сутичок увечері 18 лютого мітингувальників відтіснили на Майдан. У ніч на 19 лютого протистояння стало ще запеклішим. Напередодні бійці «Беркута» оточили протестувальників з боку Інститутської вулиці та Європейської площі. Почався штурм.

КП «Міськелектротранс»: тест-драйв мовного сповіщувача

Транспорт, доступний кожному одеситу. 17 лютого відбувся тест-драйв мовного сповіщувача, який встановлено на одному з одеських тролейбусів. Відтепер Одеса стала ще на крок ближче до комфортної для всіх груп населення інфраструктури.

Масляна в міському саду: ОНАХТ пригощала млинцями одеситів

18 лютого в Міському саду Одеси відбувся фестиваль, присвячений святкуванню Масляної.  На фестивалі були відтворені традиції святкування в українському стилі.

Комментарии закрыты