Телефонні шахраї: нові схеми обману

За підрахунками експертів Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем ЄМА в 2016 році, в результаті шахрайських дій з платіжними картками українців зловмисникам вдалося «заробити» майже 340 мільйонів гривень. І понад 80% із цієї суми злодії вкрали, виманивши реквізити карток по телефону. У 2017 році телефонні шахраї теж доволі активні. Хоча, як показує весняна хвиля дослідження, порівняно з осіню 2016 року українці стали більш обізнані в питаннях карткової безпеки. Тож чого чекати від шахраїв і як діяти в незрозумілих ситуаціях — дивіться далі.

Голова парламенту підписав і передав Президенту закон про освіту

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон про освіту, який передбачає запровадження нових принципів у освітній галузі, і який проходив необхідну процедуру доопрацювання у профільному Комітеті і юридичному Управлінні Парламенту перед поданням на підпис. Голова Парламенту нагадав, що відбувалося ретельне обговорення цієї реформи під час засідання Верховної Ради України. Парубій наголосив, що з ключового питання, яке викликало дискусію, в Законі про освіту зазначається, що викладання в українських школах вестиметься державною мовою, як у всьому європейському просторі, як у всіх цивілізованих країнах.

Легені Одеси: 150 років ботанічному саду імені Липського

Ботанічний сад — найбільші зелені легені Одеси. Закладений він був ще в 1820 році, перше дерево там посадив сам Ланжерон, а відкрився сад вже в 1867 році. 19 вересня в Одеському Будинку вчених зібралися ботаніки всієї України — відсвяткувати 150 років найбільшому саду Одеси.

Еnerjew 3.0: об’єднати іудейську молодь

Напередодні іудейського свята Рош-A-шана в Одесі стартував третій сезону клубу Enerjew, який об’єднує єврейську молодь міста.

Комментарии закрыты