2 вересня на календарі. Інформаційна середа станом на 16:30 – коротко у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

День народження Владики Агафангела

Сьогодні, 2 вересня, відзначає свій 76-й День народження митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. Почесний громадянин Одеси та Одеської області, доктор богослов’я, Митрополит Агафангел народився 2 вересня 1938 року в Липецькій області. З червня 1992 він очолює Одеську кафедру. І напевно, не випадково, день народження Владики збігається з днем народження міста Одеси. Тему продовжать наші кореспонденти.

Святкування присвячені 221-му Дню народженню Одеси

Святкування присвячені 221-му Дню народженню Одеси традиційного розпочалися з урочистого підняття прапора міста. У церемонії взяли участь керівники міста, області, духовенство, почесні громадяни Південної Пальміри, офіційні дипломатичні делегації, депутатський корпус, одесити. Після підняття прапора, на Алеї зірок мер Одеси Геннадій Труханов та почесні гості урочистостей відкрили п’ять нових імен одеситів, які прославили наше місто на весь світ. Подробиці першої святкової половини дня в матеріалі наших кореспондентів.

В Одесі пройшли заходи, присвячені 70-й річниці закінчення Другої світової війни

Згідно з указом Президента України Петра Порошенка, у всіх містах країни 2 вересня передбачені заходи, присвячені 70-й річниці закінчення Другої світової війни. В Одесі цього дня міський голова Геннадій Труханов, Високопреосвященніший Агафангел, Митрополит Одеський та Ізмаїльський, представники Одеського міської влади, духовенство, депутатський корпус Одеської міськради і тисячі одеситів поклали квіти до пам’ятника Невідомого матроса на Алеї Слави. Нагадаємо, 2 вересня 1945 року був підписаний акт про беззастережну капітуляцію Японії. Найбільша в історії людства війна двох світових військово-політичних коаліцій тривала шість років і охопила території 40-а держав трьох континентів: Європи, Азії, Африки… Пам’ятна дата, 2 вересня, це свого роду другий День перемоги — перемоги, — яка відзначається в багатьох країнах світу, а зараз і в Україні.

Такі у нас справи. Я з Вами прощаюсь до завтра. Бажаю тільки приємних новин, гарного настрою — і вдалого продовження дня! До речі, трансляцію святкового гала-концерту приуроченого до Дня Одеси Ви матимете змогу побачити у прямому ефірі на нашому каналі з 19:00. Зі святом!

Комментарии закрыты