21 серпня на календарі. Інформаційна пятниця станом на 15:00 – у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

 Фестиваль для дітей-героїв — «Дари добро»

Уже третій рік поспіль в Одесі проводиться фестиваль «Даруй добро» як соціально-реабілітаційний проект для дітей, які перемогли онкологічні та інші важкі захворювання. Ключова подія фестивалю — концерт, де на одній сцені з професійними артистами з різних міст та країн виступають діти, які стали героями по життю, переживши складні операції. Організатори масштабноїдії — благодійний фонд «Бджілка», а головним спонсором проведення фестивалю «Даруй добро» виступає Клініка Святої Катерини.

ОСББ: проблеми в роботі

 На сьогоднішній день в Одесі налічується трохи менше дев’ятисот  об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлових кооперативів. Ефективність ОСББ вже давно визнали багато одеситів. Передбачається, що це об’єднання мешканців і обрані ними для управління будинком люди, отримують ті ж права, що і ЖКСи. Але на справі, укладення прямих договорів з деякими компаніями, що представляють комунальні послуги, стає великою проблемою.

Реєстрація студентів — за новою процедурою

 Реєстрація студентів в Одеських гуртожитках буде проводитись за новою процедурою. Цій темі був присвячений семінар, який був організований у мерії Одеси для представників ВНЗ, у структурі яких є гуртожитки для проживання студентів. На питання, які цікавили учасників зустрічі, відповіли директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради Євгенія Абрамова та начальник Управління з питань громадянства, реєстрації та роботи з переселенцями Головного управління Державної міграційної служби України Іван Безкищенко.

Такі у нас справи. Я, як завжди, бажаю тільки приємних новин і гарного настрою. Зустрінемось о 16:30.

Комментарии закрыты