Робочий виїзд мера: благоустрій вулиці Корольова

Сьогодні в усіх районах Одеси ведуться роботи з благоустрою. На один з таких об’єктів — відрізок вулиці Корольова біля ринку «Південний» — 21 лютого здійснив робочий виїзд Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Звіт Фонду державного майна в Одесі

Майже 237 млн. гривень за оренду державного майна від регіонального відділення Фонду держмайна області надійшло до бюджету України за 2017 рік. Про це розповіли у самому Фонді. Протягом минулого року одеське відділення здійснювало контроль за 1241 договором оренди державного майна. Ще 115 нових договорів було укладено на конкурсних засадах. В цілому за 2017 рік було продано 5 об’єктів малої приватизації, серед яких «Інститут післядипломної освіти спеціалістів морського і річкового транспорту». Приватизація в регіональних відділеннях проходить у вигляді електронних аукціонів.

Закон про ЖКГ: ОСББ і монополісти поки не дійшли згоди

«Порядок і механізм надання житлово-комунальних послуг відповідно до нового Закону України», — таку назву мала прес-конференція робочої групи керівників ОСББ Одеси, яка відбулась 20 лютого. Ще 9 листопада 2017 року народні депутати схвалили закон про житлово-комунальні послуги, який експерти і політики називали ключовим кроком для реформування галузі. Він вступить в силу через шість місяців після опублікування, замінивши діючий закон з такою ж назвою. Але голови ОСББ вважають, що монополісти зараз працюють, не зважаючи ні на діюче, ні на майбутнє законодавство.

«Black&white music»: відкриття джазового фестивалю-конкурсу

21-22 лютого в дитячій музичній школі №1 проходить  Перший міський відкритий джазовий фестиваль-конкурс «Black and white music». В рамках фестивалю-конкурсу відбудуться майстер-клас і концерт від викладачів естрадного відділу дитячої музичної школи №1 та членів журі, а також концерт за участю кращих виконавців конкурсу.  Як відзначають організатори, фестиваль відкриє нові імена, подарує учасникам радість від виступів, а творчий досвід від спілкування з компетентним журі надихне юних музикантів на нові досягнення.

 

Комментарии закрыты