У цьому році на українські дороги піде 47 млрд грн, — прем’єр

У 2017 році було відремонтовано українських доріг більше, ніж у «рекордному» 2011 — коли країна готувалась до Євро-2012. На цьому наголосив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час чергового засідання уряду 23 травня. Політик підкреслив, що цього року обсяги робіт будуть ще збільшені вдвічі, порівняно з 2017 роком. І наголосив: майже 11 млрд. грн. дорожнього фонду іде тільки на місцеві дороги. А загальний обсяг фінансування — 47 млрд.грн.

Кабмін закликає депутатів об’єднатися за рішення по Антикорупційному суду

Україні необхідний Антикорупційний суд. На цьому наголосив прем’єр України, зазначивши, що він наполягає на цій позиції. Під час засідання уряду політик закликав народних депутатів України об’єднатися навколо рішення щодо створення Антикорупційного суду.

Пожежна безпека в багатоквартирних будинках

В останні роки в Одесі все частіше будують висотні житлові будинки. .Враховуючи динамічний розвиток інфраструктури великих міст і їх активне прагнення до зміни зовнішнього вигляду, висотне будівництво однозначно буде продовжувати розвиватися, тим самим примножуючи кількість «висоток». У зв’язку з цим до  Держслужби із надзвичайних ситуацій  дедалі частіше надходять звернення громадян з питаннями на кшталт:  Хто відповідає за дотримання вимог пожежної безпеки в багатоквартирних будинках. Та яка відповідальність за недотримання норм пожежної безпеки при будівництві житлових будинків? Ці та інші не менш важливі питання стали темою для обговорення в прес центрі Одесит.

Головний алерголог Одеси розповів про особливості сезонної алергії

По Україні вже розпочався сезон захворювання людей на поліноз, який пов’язаний з підвищеною чутливістю на різні алергени, а саме на цвітіння  рослин. Про сезонну алергію і її профілактику, а також особливості алергії у дітей розповіла завідуюча відділенням алергології та імунології міської лікарні №5 Людмила Пушкарська в прес-центрі «Одесит». Наразі ж бурхливе цвітіння лугових та злакових трав. І в Одеському регіоні підвищується алергійна реакція саме на такі цвітіння. Алергія зазвичай проявляється через закладеність носу, чхання, ураження слизової очей та горла. Важкими проявами захворюваності можуть бути навіть приступи задухи.

На Одеській кіностудії відкрився музей раритетної професійної техніки 

23 травня легендарна Одеська кіностудія художніх фільмів урочисто відзначає свій 99–й день  народження. У програмі святкування – відкриття виставки спортивних та ретро-автомобілів і виставки сумок, які використовувались як реквізит у фільмах, театралізоване дійство в «Музеї кіно», нагородження працівників кіностудії і відкриття «Музею освітлювальної та кінознімальної техніки імені винахідника Йосипа Тимченка».

Комментарии закрыты