Квітами до пам’ятника Шевченку почався День незалежності в Одесі

День незалежності — це свято, яке знаходить великий відгук в серцях одеситів. 24 серпня воно розпочалось церемонією покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. У церемонії взяли участь депутати міської та обласної рад, представники силових структур, священнослужителі різних конфесій, а також представники діаспор.

4,5 тисячі військовослужбовців взяли участь у параді на Хрещатику

Україна святкує День незалежності. Один з головних заходів – Військовий парад на Хрещатику. У ньому взяли  участь 4,5 тисячі військовослужбовців. Усього Хрещатиком пройшли 24 парадних розрахунки, що представляють підрозділи Збройних сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України та інших формувань, які виконують завдання з охорони й оборони України, а також представники країн-партнерів. Вперше у параді взяли участь жінки-військовослужбовці.

В Одесі стартував 11-й «Кубок Чорного моря» серед крейсерських яхт

Підняти вітрила і віддати швартові — в Одесі стартувала чергова регата! Серед учасників — 24 екіпажі, які протягом 3-х днів будуть боротися за «Кубок Чорного моря «. З 24 по 26 серпня судна змагатимуться за маршрутом Одеса — острів Березань — Дністровська Банка.

Комментарии закрыты