Ілля Трофимчук: боротьба за життя

Саркома Юінга або рак хребта — саме такий діагноз рік тому поставили 15-тирічному Іллюші Трофимчуку. Весь цей час хлопчик і його батьки кожен день борються зі страшною хворобою. Зараз Ілля знаходиться в одеській обласній клінічній лікарні та після проходження останньої хімії хлопчикові необхідно обстеження закордоном.

Апаратна нарада: Одеса — спортивна столиця

Одеса претендує на звання спортивної столиці України. Про це стало відомо під час апаратної наради міської ради. У мерії вважають, що наше місто має всі шанси на спортивний підйом. Цього року затвердили премію міського голови «Спортивна столиця» для кращих спортсменів — по 5 тис грн для 40 осіб, 20 тис грн для кращої команди. Вручати такі премії планують щорічно. Також, планується масштабна реконструкція одеського Палацу спорту, на яку виділили 11 млн гривень. У муніципалітеті відзначили три складові проведеної роботи: масштабні заходи широкого кола учасників з числа жителів і гостей міста, розвиток міської спортивної інфраструктури та матеріальне заохочення спортсменів і тренерів.

Дитячий садок: масштабний ремонт

Територію дитячого садка на вулиці Варненська, 12/6, який знаходиться в запустінні, обіцяють привести в порядок до 1 жовтня. При виїзді на місце співробітники департаменту склали акт про неналежне утримання садка, який в подальшому передали керівництву «Укртелекому» з метою наведення порядку.  Наразі вирішується питання про обмеження доступу в будівлю. Далі буде вирішуватися питання про можливу передачу садка у власність територіальної громади міста для відновлення роботи.

Одеса молодіжна: форум за підтримки міського голови

23 і 24 вересня на базі Одеського національного економічного університету відбувся форум «Одеса молодіжна». Його мета — створення умов для розвитку соціально-активної, професійно-компетентної молоді, лідерів студентського самоврядування вищих навчальнихх закладів та громадських організацій нашого міста.

Країна протестує: вибори в Німеччині

24 вересня в Німеччині пройшли вибори в Бундестаг — парламент країни. Більшість голосів німці віддали за блок Християнсько-демократичний союз/Християнсько-соціальний союз — понад 32%, на другому місці опинились соціал-демократи — 20,5% голосів. А ось третє місце з близько 13% голосів посіла «Альтернатива для Німеччини» — ультраправа партія, яка вперше за свою історію пройшла до парламенту. Проти обрання цієї політичної сили до Бундестагу пройшли акції у Берліні, Кельні, Дюссельдорфі, Мюнхені, Гамбурзі та Франкфурті-на-Майні. Чимало протестувальників зазначили, що вони налякані настільки високим результатом «Альтернативи для Німеччини»; дехто називав це катастрофою. Мітингувальники тримали в руках транспаранти з написами «Той, хто мовчить, підтримує їх!» та «Ласкаво просимо, мігранти!»

Комментарии закрыты