Великодні свята: припинення вогню на Донбасі

 

Про повне припинення вогню на лінії розмежування в зоні АТО на період Великодніх свят домовилась Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це зазначається у заяві групи, розміщеній в понеділок, 26 березня, на сайті ОБСЄ. «Тристороння контактна група за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей…підтвердила свою повну прихильність всеосяжному, сталому і необмеженому припиненню вогню, починаючи з 30 березня 2018 року о 00:01 (за київським часом)», — йдеться у повідомленні. Зазначимо, що це вже друге оголошення перемир’я на Донбасі з початку року. Вогонь мали припинити ще 2 березня — але тиша тоді тривала лише два дні.

Співпраця з НАТО: президент підпише національну програму

 

Найближчим часом Президент України Петро Порошенко підпише Національну програму співпраці з НАТО. Про це повідомила віце-прем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. «Ми розраховуємо, що найближчим часом президент підпише річну програму співпраці з НАТО», — зазначила Климпуш-Цинцадзе, підкресливши: річна Національна програма Україна-НАТО буде подібна до тих планів, які виконували країни-члени альянсу. «Я ставлю для себе завдання, щоб ця річна Національна програма була схожа, по суті, на плани дій щодо членства, які для себе виконували країни-члени альянсу. Головне, щоб ми виконували завдання, аналогічні тим, які робили ті, хто планував на найближчу перспективу членство в НАТО «, — зазначила політик.

Одеса-Рига: відновлення літніх рейсів

 

Відновлення сезонних рейсів між Одесою та Ригою. Про їх майбутнє збільшення, актуальність авіасполучення між Латвією та Україною та найбільш пунктуальну авіакомпанію в світі — дізнаєтесь з нашого сюжету.

Міський бюджет: погашення боргу по пільгам

 

Борг по пільгам на субвенції та субсидії погашено у повному обсязі станом на 1 січня 2018 року. Про це на апаратній нараді розповіла перший віце мер і директор департаменту фінансів Одеської міської ради Світлана Бедрега. Також вона повідомила, що міський голова підготував і відправив лист в ОДА, в якому говорить про виділення Одесі додаткових субвенцій на погашення пільг і субсидій.

«Гуморина-2018»: як місто буде святкувати фестиваль

З 27 березня по 1 квітня в Одесі пройде фестиваль «Гуморина-2018». Про програму свята сьогодні на апаратній нараді розповіла директор департаменту культури і туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова. Фестиваль розпочне традиційна  «Комедіада», яка відкриває Гуморину уже 8 раз поспіль. У ній візьмуть участь клоуни і міми з Італії, Іспанії, Японії, Угорщини, Німеччини та інших країн. В Одесу приїде Юджин Чаплін, син легендарного Чарлі Чапліна, який представить фільм свого великого батька «Цирк».  Також пройде Караоке на гуморині з Ігорем Кондратюком, яке будуть транслювати по всій Україні.  Найбільша концертна програма очікується 1 квітня. Головні концертні майданчики розгорнуться на Пушкінській і Ланжеронівській.  На великій сцені виступлять артисти Студії 95 квартал, Вєрка Сердючка і багато інших відомих виконавців.

Комментарии закрыты