Часті конфлікти: в рамках впровадження децентралізації

Результати впровадження реформи децентралізації в Одеському регіону сьогодні не дуже втішні. Таку думку має експерт з місцевого розвитку Ольга Омельчук. Вона провела у нашому місті семінар «Вплив реформи децентралізації в Україні на розвиток громад». Як процес передачі повноважень на місця проваджується у регіонах та висвітлюється у ЗМІ. На думку пані Омельчук, один з найцікавіших аспектів семінару — це вивчення конфліктів, що виникають в процесі децентралізації. Таких конфліктних ситуацій дуже багато і вони насамперед пов’язані з передачею повноважень та розподілом ресурсів.

Підхід, як у Європі: лікарня Святої Катерини

Діагностування уві сні, малоінвазивні операції і відоме у всьому світі обладнання — сьогодні, такий сучасний медичний підхід можна зустріти не тільки в Європі, але і в Одесі. Як перестати хвилюватися при візиті до лікаря і бути впевненим у своєму здоров’ї — мої колеги відвідали одну з провідних лікарень в нашому місті і переконалися в тому, що все це можливо.

Майстерня художника: філософський погляд Миколи Прокопенка

Одеса славиться своїми майстрами образотворчого мистецтва далеко за межами країни. Видатний представник одеського живопису, народний художник України Микола Прокопенко майже все своє життя працює у власному особливому стилю. Його полотна яскраві, барвисті, експресивні і обов’язково з філософською складовою. Над чим зараз працює майстер, про що міркує і якою бачить місію художника, дізнавалась наш культурний оглядач Ганна Коренєва.

Комментарии закрыты