3 листопада,вівторок. Вашій увазі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. Новини Одеси та України за 10 хвилин. В студії працює Дарина Шпортко. Добрий день.

Привітання від мера. Працівники соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні відзначають «День працівника соціальної сфери» — професійне свято тих, хто покликаний творити добро не тільки за службовим обов’язком, а й за велінням совісті та покликом душі. Сьогодні в міських структурах соціальної сфери Одеси працює понад півтисячі людей. Цього року в залі театру музичної комедії імені ВодянОго вони приймали вітання від мера Одеси Геннадій Труханова. Детальніше — далі.

Соціальна політика. Координаційна рада

В Одеському кризововому медіа-центрі обговорили можливість участі в формуванні соціальної політики регіону громадських організацій інвалідів Одеської області. Представник європейської асоціації прав інвалідів Олег Дрюма зазначив, що люди з обмеженими фізичними можливостями мають стати частиною реформування та частиною нової системи соціального забезпечення. Оскільки вони, як ніхто інший, знають та розуміють, що необхідно робити для створення безбар’єрного середовища. Більше розкажуть наші кореспонденти.

Художній музей: презентація рідкісних матеріалів

6 листопада співробітники Одеського художнього музею презентують нові медіа-проекти, приурочені до 116-річчя музею. Онлайн-проект «Архів подій» представляє історію Одеського художнього музею більш ніж за 120 років.  Крім того, широкій публіці буде представлений проект «Електронна бібліотека». Електронний ресурс дає можливість всім бажаючим ознайомитися з рідкісними і малодоступними виданнями з музейної бібліотеки. Особливе значення цей проект може мати для колекціонерів, дослідників, науковців, мистецтвознавців, студентів і художників. Презентації відбудуться 6 листопада  о 13:00 за адресою: вул. Софіївська, 5-а.

Одеса-Київ. Вагони оснастять wi-fi

Найближчим часом всі вагони поїзда «Чорноморець» Одеса-Київ оснастять обладнанням для безкоштовного користування послугою Wi-Fi, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці». В даний момент вже йде тестування на двох вагонах — купейному та плацкартному з подальшим анкетуванням пасажирів, де вивчають думку про якість і затребуваность даної послуги. Відзначимо, що безкоштовний Wi-Fi вже є в автобусах Одеса-Київ та одеських тролейбусах.

І це вся інформація на цю годину, наші кореспонденти готують для вас актуальні новини до вечірнього випуску новин. Час ефіру 19 00.

Комментарии закрыты