Мінування будівлі: зірвати навчальний процес

Аби зірвати навчальний процес в одному з одеських ВИШів, 16-річний студент повідомив на спецлінію «102» про замінування адміністративної будівлі. Під час обстеження вибухотехніками приміщень та прилеглої території навчального корпусу вибухових пристроїв виявлено не було. Про це повідомляється на офіційному сайті Нацполіції Одеської області. В ході проведення першочергових оперативно-розшукових заходів співробітники Приморського відділу поліції спільно з працівниками Управління СБУ області встановили та затримали правопорушника. Свої неправомірні дії юнак обґрунтував тим, що не бажав йти на заняття та з метою зриву навчального процесу вирішив повідомити про неправдиве замінування університету, в якому він навчається. Начальник Головного управління Нацполіції в Одеській області Дмитро Головін розказав про початок кримінального провадження та звернувся до одеситів.

Бюджет Одеси: скільки субвенцій виділить Київ в цьому році?

Проект бюджету Одеси на 2018 рік обговорили в мерії 3 листопада. Для профільної депутатської комісії бюджет презентувала директор департаменту фінансів Світлана Бедрега. Так, в наступному році загальний фонд бюджету запланований в розмірі 6 мільярдів 244 мільйонів гривень. За словами Світлани Бедреги, в 2018 році місто за свої кошти повинно буде забезпечити додаткове навантаження в більш ніж 1 мільярд гривень. Сюди входить і утримання професійно-технічних навчальних закладів, шкіл, харчування дітей пільгових категорій, підтримка підприємства «Теплопостачання Одеси», пільги на оплату житлово-комунальних послуг та інше. Якщо говорити про два найважливіші пункти бюджету, медицину та освіту, то бюджет Одеси отримує деякі субвенцій — грошову допомогу з боку держави. Однак, як наголосила Світлана Бедрега, фінансування з Києва все одно недостатньо. Якщо галузь освіти в Одесі на 2018 рік держава буде покривати на 42%, то з медициною справи йдуть гірше. Особливо, з огляду на прийняту реформу.

Відзнака  працівників соціальної сфери

Щорічно в першу неділю листопада в Україні вшановують працівників соціальної сфери. З цієї нагоди 2 листопада в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного відбувся урочистий захід. Вітаючи від імені мера Геннадія Труханова присутніх в залі, заступник Одеського міського голови Петро Рябоконь вручив почесні нагороди кращим працівникам та зазначив, що ступінь соціального захисту громадян є мірилом державності, а працівники соціальної сфери — прикладом моральності і людяності. Адже професія в сфері соціальних послуг- це не обов’язок, це не посада, це — стан душі, покликання. Допомога, якої потрібує кожна сім’я. Та зазначив про досягнення нашого міста в сфері соціальних послуг.

Вакансії для студентів Академії Харчових Технологій

2 листопада в Одеській національній академії харчових технологій пройшов 26ий ярмарок вакансій, на якому студенти ВИШу змогли знайти як місце для учбової практики, так і для постійної роботи. Що цікавить студентів академії і кого шукають українські підприємства — дивиться в нашому сюжеті.

 

Комментарии закрыты