У Міноборони хочуть додаткові 4,5 млрд грн на підвищення зарплат

Міністр оборони Степан Полторак звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією підвищити заробітну платню військовослужбовцям Збройних сил. Про це повідомляє портал www.ukrmilitary.com з посиланням на відповідний лист з оборонного відомства. У листі зазначено, що низький рівень окладів — основна причина звільнення з лав ЗСУ після закінчення контракту. Так з січня по червень звільнилося 11 тис. офіцерів та контрактників, що мали військовий досвід, ще 18 тис. має звільнитися до кінця  року. Тому Міноборони пропонує підвищити мінімальну зарплату з 1 жовтня: рядовому складу – до 9 тис. грн., офіцерському складу – до 15,3 тис. грн. На ці цілі у відомстві хочуть додаткові 4,5 млрд грн з держбюджету.

В ООС проходять тренування для оборони Азовського узбережжя

Підрозділи, які задіяні в обороні морського узбережжя здійснюють постійні тренування з метою підвищення готовності до відбиття нападу. Значна увага в Об’єднаних силах приділяється обороні Азовського узбережжя щодо недопущення висадки ворожого морського десанту. Про це повідомляє прес-служба ООС. Так минулого тижня протягом двох днів поблизу Маріуполя свою підготовку підвищували авіаційні навідники армійської авіації, які наводили на морські цілі бойові та транспортно-бойові вертольоти, а саме Мі-24 та Мі-8. Захід показав, що авіаційні навідники готові до бойового наведення авіації на морські цілі і у взаємодії з екіпажами вертольотів забезпечать влучну стрільбу по противнику, йдеться в повідомленні.

У неділю по Преображенській пустили трамваї

В Одесі в неділю відновили трамвайне сполучення на Преображенській. Як повідомляє прес-служба мерії, за звичними маршрутами виїхали трамваї №№ 3, 12,і 15. Перший з них (третій)пов’язує Херсонський сквер і Люстдорф, 12-ий курсує від Херсонського скверу до Олексіївської площі, а 15-ий — від Новослобідського ринку до Тираспольської площі. Також працювати почав літній маршрут № 22, що пов’язує Новослобідський ринок із Лузанівкою. Нагадаємо, капітальний ремонт Преображенської здійснюється в рамках створення трамвайної траси Північ-Південь, якою хочуть поєднати селища Котовського та Таїрова. Наразі ремонт вулиці ще триває.

Леся Українка в Одесі: захід у бібліотеці ім. Грушевського

29 липня в бібліотеці імені Грушевського пройшов захід, присвячений 130-й річниці відвідувань Лесею Українкою Одеси. Він проводиться вперше Центром патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді Одеси за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, департаменту освіти і науки ОДА, і має на меті нагадати одеситам про такі важливі постаті, які боролися через свою творчість за національне становлення вільної та незалежної України.

Свято для дітей у Серединському сквері

Щасливе дитинство — це те, що люблячі батьки бажають своїй дитині.  Спогади — це стежки на полотні життя.  28 липня, в Серединському сквері громадська організація «На благо Одеси» вже в друге подарувала маленьким одеситам та їх батькам незабутні емоції та атмосферу свята в простий суботній вечір.

Комментарии закрыты