Росія обіцяє відповідь на вислання дипломатів

Глава Міністрества закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров оголосив, що з Росії будуть дзеркально вислані дипломати тих країн, які оголосили про вислання російських дипломатичних працівників у відповідь на отруєння Сергія і Юлії Скрипалів. Росія також відкликає згоду на роботу консульства США в Санкт-Петербурзі. У свою чергу, Держдепартамент США заявив, що російському рішенню про висилку американських дипломатів немає виправдання, і що Росії не слід вести себе як жертва. Відзначається: цей крок Москви демонструє, що Російська Федерація на даний момент не зацікавлена в дипломатії. Вашингтон повідомив, що залишає за собою право на відповідні заходи. Нагадаємо, 26 березня США оголосили про вислання 60 російських дипломатів і закриття консульства Росії у Сіетлі. Про вислання від одного до чотирьох російських дипломатів оголосила й більшість європейських країн у межах заходів, вжитих як реакція на інцидент у Солсбері. Росія ж заперечує можливість будь-якої участі в замаху на життя екс-співробітника ГРУ і його дочки.

Саркозі подав апеляцію

Захист Ніколя Саркозі повідомив, що подає апеляцію. Це рішення було прийнято відразу після того, як стало відомо, що екс-президент, його адвокат і колишній прокурор Жильбер Азібер постануть перед судом першої інстанції. Ніколя Саркозі підозрюється у намаганні отримати доступ до матеріалів справи, яка стосувалася його нібито фінансових відносин з французькою підприємницею і меценатом Ліліан Бетанкур, саме ця справа була закрита за браком доказів. Натомість екс-президент нібито обіцяв Жильбер Азіберу місце в судовій ієрархії князівства Монако. Матеріали слідство отримало з прослушок телефонних розмов екс-керівника Франції з його адвокатом ТьєррІ Ерцог. Всі фігуранти заперечують всі висунуті їм звинувачення. Нагадаємо, 21 березня після дводенного допиту антикорупційною поліцією Саркозі висунули звинувачення в незаконному фінансуванні його президентської кампанії 2007 року, пасивній корупції і отриманні грошей від покійного нині лівійського лідера Муаммара Каддафі. Слідчі розслідують твердження про те, що уряд Каддафі таємно надав Саркозі 50 мільйонів євро на президентські вибори 2007 року.

Місія ОБСЄ анонсувала передові патрульні бази на окупованих територіях Донбасу

Місія ОБСЄ планує відкрити нові передові патрульні бази в містах на території непідконтрольних Україні районів Донецької області, в тому числі біля кордону з Росією. Про це на брифінгу повідомив перший заступник глави ОБСЄ Олександр Хуг, передає «Інтерфакс-Україна». «Ми плануємо відкривати нові передові патрульні бази в двох районах поблизу лінії зіткнення, наприклад, в Докучаєвську, там, де нам надають підтримку збройні формування. Але ми також плануємо відкрити передові патрульні бази поблизу неконтрольованих ділянок кордону з Російською Федерацією, в таких населених пунктах, як Новоазовськ і Амвросіївка «, — зазначив Хуг. При цьому він уточнив, що з приводу цих двох населених пунктів ОБСЄ до цих пір не отримала однозначної відповіді від Донецька про те, чи готові там надати місії відповідну підтримку для відкриття передових баз.

Муніципальні транспортники звітували про роботу за рік

Звіт про роботу департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради за 2017 рік — відбувся 30 березня у прес-центрі «Одесит». Звітували директор департаменту Олександр Ілько і директор «Одесміськелектротранс» Дмитро Жеман. Почав зустріч зі ЗМІ директор міського департаменту не з сухої статистики, а з реальних проектів і справ, над якими працювали в минулому році і реалізація яких продовжиться у 2018-ому. Це розвиток муніципального перевізника, проект «Електронний квиток», запуск магістрального маршруту «Північ-Південь», установка у місті однакових зупиночних комплексів, так звана «легалізація» стоянок та парковок. Про це та інше в житті транспорту міста — з прес-центру «Одесит».

В Одесі відзначили найкращих спортсменів

30 березня в сесійній залі Одеської міської ради відбулось урочисте нагородження кращих спортсменів міста премією «Спортивна столиця». Муніципальна премія була заснована у 2017-ому році очільником міста, який і привітав сьогодні спортивну гордість не лише Одеси, а всієї України.

Комментарии закрыты