Перший транш від НЕФКО: 10 млн грн на енергоефективність

Одеса почала отримувати кредитні кошти від міжнародної організації НЕФКО, які спрямують на заміну ліхтарів і ламп. Про це, сьогодні, на апаратній нараді заявила віце-мер, директор департаменту фінансів Світлана Бедрега.  З кредиту в 10 мільйонів гривень отримано 3,2 мільйони на енергозбереження. Гроші підуть на енергоефективність, а сам відсоток по ньому мінімальний, — зауважила вона. 2,5 млн дістанеться департаменту охорони здоров’я на більш енергоефективні лампи в лікарнях і поліклініках, а решту суми отримає «Міськсвітло» на заміну неефективних ліхтарів.

Мер прокоментував інцидент в 55 школі

На сьогоднішній апаратній нараді, мер міста. Генадій Труханов прокоментував інцидент в 55 школі, назвавши його безвідповідальним вчинком. Нагадаємо, цими вихідними біля школи №55 на вулиці Вільямса кілька молодих людей в балаклавах і капюшонах за допомогою кувалд зруйнувати паркан, який було збудовано, щоб огородити шкільний стадіон від пішохідної зони. Активісти пояснили свої дії бажанням  нібито «допомогти одеситам». При цьому, свідки даної події настільки радикальними методами незадоволені. У сесійній залі міськради були присутні члени батьківського комітету, які розкритикували  дії як радикалів, так і поліції.

 

Вернісаж в Садах Перемоги: живописний світ Емзарі Кікнавелідзе

Уродженець Тбілісі, але давно вже одеський художник Емзарі Кікнавелідзе відкрив персональну виставку живопису в галереї » В Садах Перемоги». Автор  подарував глядачам чудову можливість зазирнути в теплі затишні оселі, де мешкають доброзичливі персонажі.  Стати свідками тих  яскравих казкових подій, що нафантазувала уява митця.  Живописний світ Емзарі Кікнавелідзе відкрила для себе і наша знімальна група.

«Японія і я»: виставка авторської ляльки

В Одеському музеї східного і західного мистецтва відкрилася виставка авторської ляльки та рукоділля «Японія і Я» за підтримки Посольства Японії в Україні. Виставковий проект «Японія і Я» був розроблений Українською Асоціацією рукодільної Творчості і проектом «Музей Ляльок і Іграшок» під егідою японського посольства в Україні на честь 25-річчя встановлення дружніх відносин між двома країнами.

Комментарии закрыты