Сьогодні 5 жовтня, понеділок. Вашій увазі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. про головні події Одеси й України за 10 хвилин. в студії працює Дарина Шпортко. Добрий день.

 

Зустріч мера. Діалог з одеситами

Відкритий діалог з городянами — прямий обов’язок кожного депутата Одеської міської ради та мера міста. Депутати політичної партії «Довіряй делам» регулярно проводять такі зустрічі і тому точно знають про всі проблеми на своїх округах і в міру можливостей їх вирішують! Напередодні, з жителями багатоповерхового квартирного будинку за адресою Фонтанська дорога 8/5, 8/6, 8/7 зустрівся Одеський міський голова Геннадій Труханов. В ході зустрічі мер розповів про виконану в місті роботі, а також подальші перспективи благоустрою Одеси.

Пляжі «Дельфін» та «Отрада». Ведеться капітальний ремонт сходів до моря

В Одесі ведеться капітальний ремонт залізобетонних сходів в районі Канатної дороги (пляж «Отрада») та провулку Дунаєва (пляж «Дельфін»), які знаходяться на балансі управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради. У процесі ремонту сходів буде проведена заміна тротуарної плитки, монтаж зливовідвідних лотків, установка бортового каменю, установка сходових маршів, обштукатурювання і забарвлення парапету, монтаж зливової каналізації.  Роботи проводяться за рахунок міського бюджету. Їх планують завершити в середині листопада.

Фрумушика-нова. Виставка до Дня художника

«Міська художня галерея», з нагоди відзначення в Україні професійного свята «День художника», представляє в залах Воронцовського палацу виставку «ФрумушИка — Нова» у творах членів творчого об’єднання «Берег Овідія». Художники, перебуваючи на пленЕрі в еко-центрі «Фрумушиці, надихнулися природою цього краю, його жителями і виплеснули свої враження на полотна. Анна Коренєва побувала на відкритті виставки.

 

І це всі новини на цю годину. Ми повернемося в ефір вже в 16:30. залишайтеся з телеканалом «Одеса плюс».

Комментарии закрыты