Прикордонники виявили партію сигарет без акцизів

На Одещині прикордонники виявили понад 200 тисяч пачок сигарет без акцизів  на суму більше 4 мільйонів гривень. Їх затримали поблизу населеного пункту Любашівка на трасі Одеса — Київ в автомобілі «МАН» однієї зі служб вантажних перевезень. Вантажівка виявилася майже уся заповнена коробками з сигаретами. Також до фіскальної служби України в Одеський області направлено повідомлення про виявлення кримінального правопорушення за статтею 204 Кримінального Кодексу України — Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

Українські пацієнти самі обиратимуть лікарів
Українські пацієнти самі обиратимуть для себе лікарів. Як повідомила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун з першого січня запрацюють так звані медичні договори. Тобто пацієнт на рік підписуватиме контракт із лікарями первинної ланки: педіатрами, терапевтами, та сімейними лікарями. Уляна Супрун переконана така ініціатива значно покращить довіру людей до лікарів. В свою чергу медики надаватимуть якісніші послуги, адже будуть добре ознайомлені із історією хвороби закріплених за ними пацієнтів. Зарплата лікарів залежатиме від кількості договорів із пацієнтами.

Володимир Гройсман зустрівся з послами Центральної Азії

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з Надзвичайними і Повноважними Послами Туркменістану, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану. Сторони обговорили напрямки поглиблення двосторонньої співпраці країн Центральної Азії та України, зокрема у торговельно-економічній сфері. Прем’єр-міністр зауважив стратегічну важливість покращення взаємодії між державами.

Олег Ляшко у Верховній Раді

Сьогодні Голова Верховної ради Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту. Зокрема, в порядку денному були внесені проекти закону про медитацію, про увіковічення пам’яті бійців Нацгвардії України, використання об’єктів авторського права в пародіях, попурі та карикатурах. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, розкритикував роботу парламенту, та зауважив, що є питання важливіші.

Медична служба за стандартами НАТО

За час проведення АТО завдяки збільшенню кількості медичного персоналу час надання першої медичної допомоги в бойових підрозділах вдалося наблизити до стандартів НАТО. Крім того, за стандартами Альянсу проходить навчання інструкторів з тактичної медицини. Про це повідомив на брифінгу начальник Центрального військово-медичного управління — начальник медичної служби ЗС України Едуард Хорошун.

Ситуація в АТО: минула доба

За минулу добу «російсько-окупаційні війська» 68 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО. На Луганському напрямку зафіксовано 36 обстрілів позицій Збройних сил України. На Маріупольському напрямку зафіксовано 19 порушень «режиму тиші» з боку бойовиків. На Донецькому напрямку зафіксовано 13 обстрілів позицій ВСУ

Комментарии закрыты