6 серпня на календарі. 16:30 – на годиннику. Інформаційний четвер коротко у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

Рада економічного розвитку

Перше засідання ради економічного розвитку відбулося в Одеській облдержадміністрації. Поки що порядок денний сформували питання, на основі звернень громадян, компаній і господарських суб’єктів. Стосуються вони в більшості своїй проблем з органами прокуратури, митниці та фіскальної служби. Надалі — над пошуком актуальних питань будуть працювати професіонали. А сама Рада економічного розвитку, за словами очільника області Міхеїла Саакашвілі — це прецедент того, що не бізнес повинен умовляти держслужбу, а держслужба об’єднує зусилля для того, щоб створити кращі умови доля бізнесу. Як пройшло перше засідання і які перспективи вирішення проблем — у матеріалі наших кореспондентів.

Інвестиції та інновації: пакет одеських реформ

Про результати першого засідання Ради економічного розвитку при облдержадміністрації розповів радник губернатора Саша Боровик. Для оперативного вирішення проблем та покращення інвестиційного клімату регіону вперше в Україні буде створено Агентство з інвестицій та інновацій. Чим займатиметься нова структура при адміністрації розкажуть наші кореспонденти.

Оновлення скверу Героїчної оборони Одеси

Ще один сквер Південної Пальміри преобразився. Слідом за благоустроєм парків Шевченка та Перемоги, оновився і сквер «Героїчної оборони Одеси» на шостий станції Великого Фонтану. Відкриття скверу приурочили до початку оборони міста в 1941 році. Упорядкований сквер, з новими комфортними лавками, сучасним освітленням, квітковими клумбами і вкладеними тротуарною плиткою стежками припав до душі мешканцям мікрорайону. На відкриття відтвореного скверу приїхав особисто міський голова Геннадій Труханов.

У центрі Одеси перекриють рух

У центрі Одеси перекриють рух заради автогонки. 8 серпня у зв’язку з проведенням на Театральній площі урочистих заходів в рамках авторалі «Кубок лиманів» частина доріг у центрі Одеси буде перекрита. Про це інформує сайт Одеської мерії. Зокрема, з опівночі 8 серпня до опівночі 9 серпня буде тимчасово перекрито рух автомобільного транспорту по вулицях Ланжероновскої (від Єкатерининської — до Пушкінської) та Рішельєвської (від Оперного театру — до Дерибасівської). Урочисте відкриття змагань відбудеться з 20:00 до 22:00.

Такі у нас новини. Наразі це все, що ми встигли розповісти. Більше – в основному випуску — о 19:30.

 

Комментарии закрыты