Хочу вам побажати великого жіночого щастя, — Труханов

Свято 8-го березня зазвичай асоціюється з весною, першим теплом, радістю, ніжністю. Міжнародний жіночий день — свято, коли жінки відчувають себе королевами. Протягом багатьох років і кількох поколінь Міжнародний жіночий день вважався одним з найголовніших і шанованих для прекрасної половини людства. Нагадаємо, що Міжнародний жіночий день є державним святом в Україні. 8 березня – офіційний неробочий день для всіх українців. У 2018 році він потрапляє на четвер, тому за рекомендацією Кабміну, вихідним днем може стати і наступна за святом п’ятниця. Таким чином, перше весняне свято триватиме з 8-го по 11 березня. Напередодні свята першим з низки святкових подій відбувся концерт Арсена Мірзояна в Театрі музичної комедії. Це перший захід з тих, які будуть організовані для представниць прекрасної статі в нашому місті найближчими днями. На цьому прем’єрному святкуванні Одеський міський голова Геннадій Труханов в особі гостей, що зібралися в залі, привітав всіх жінок міста.

Ліки стають доступнішими для громадян України

Доступні ліки стають ще доступнішими. Про це повідомили чиновники 6 березня на селекторній нараді на тему виконання урядової програми «Доступні ліки» та проведення вакцинації населення. Програма стала більш ефективною на березень 2018 року, кількість безкоштовних ліків зросла вдвічі, до програми залучаються нові аптечні пункти, нові фармацевтичні компанії. Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко підкреслив, що бюджет на виконання програми у розмірі 1 млрд грн. уряд повністю забезпечив та жодних затримок у розрахунках з аптечними закладами не має. Щодо вакцинації, то на даний момент всі регіони України забезпечені у повному обсязі вакциною від паротиту, кору та краснухи. Також на нараді брали участь департаменти охорони здоров’я кожної області та звітували про впровадження програми «Доступні ліки» в регіонах. Практично всі області  використовують програму в повному обсязі.

Звершено молебен на честь 140-річчя визволення Болгарії

З благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, 3 березня в Свято-Троїцькому (грецькому) соборі Одеси було звершено молебен на честь 140-річчя визволення Болгарії від турецького ярма. Вперше молебен відбувався і болгарською мовою, він об’єднав представників дипломатичного корпусу, культурних організацій і членів болгарської діаспори в Одесі. Після завершення молебна, за традицією, присутнім були подані національне болгарське колєво і спеціально випечений хліб.

Комментарии закрыты