Хочу вам побажати великого жіночого щастя, — Труханов

Свято 8-го березня зазвичай асоціюється з весною, першим теплом, радістю, ніжністю. Міжнародний жіночий день — свято, коли жінки відчувають себе королевами. Протягом багатьох років і кількох поколінь Міжнародний жіночий день вважався одним з найголовніших і шанованих для прекрасної половини людства. Нагадаємо що Міжнародний жіночий день є державним святом в Україні. 8 березня – офіційний неробочий день для всіх українців. У 2018 році він потрапляє на четвер, тому за рекомендацією Кабміну, вихідним днем може стати і наступна за святом п’ятниця. Таким чином, перше весняне свято триватиме з 8-го по 11 березня. На передодні свята , першим з низькі святкових подій відбувся концерт Арсена Мірзояна в театрі музичної комедії. Це перший захід з цілої низки, які будуть організовані для представниць прекрасної статі в нашому місті найближчими днями. На цьому прем’єрному святкуванні Одеський міський голова Геннадій Труханов в особі гостей, що зібралися в залі, привітав всіх жінок міста.

Звершено молебен на честь 140-річчя визволення Болгарії

З благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, 3 березня в Свято-Троїцькому (грецькому) соборі Одеси було звершено молебен на честь 140-річчя визволення Болгарії від турецького ярма. Вперше молебен відбувався і болгарською мовою, він об’єднав представників дипломатичного корпусу, культурних організацій і членів болгарської діаспори в Одесі. Після завершення молебна, за традицією, присутнім були подані національне болгарське колєво і спеціально випечений хліб.

Об’єднання споживачів повинні контролювати монополістів

Сьогодні в Україні поставниками всіх комунальних послуг є природні монополії. Відповідно до статті першої Закону України «Про природні монополії» такий стан ринку обумовлений тим, що задоволення попиту є більш ефективним за умови відсутності конкуренції. Про надання житлово-комунальних послуг та проблеми, пов’язані з ними, говорили 6 березня у прес-центрі Одесит. Спікери наголосили, що проблемні ситуації з монополістами слід вирішувати й через об’єднання спожівачів.

Комментарии закрыты