«Дипломатичні архіви як історичний джерело»

8 вересня в Золотому залі Одеського літературного музею стартувала міжнародна наукова конференція «Дипломатичні архіви як історичне джерело». У конференції беруть участь понад 40-а вчених а також представники іноземних представництв в Одесі, таких як Румунія, Греція, Польща, Білорусь, Молдова, Ізраїль, Литва та інші. Працюють три тематичні секції: «Іноземні дипломатичні архіви: напрямки діяльності, структура, українські джерела», «Одеса дипломатична в світлі історичних джерел», «Джерела з історії дипломатичної та консульської служби». Також в рамках конференції представлені кілька тематичних виставок. Детальніше — далі.

Збільшення заробітної плати медичним працівникам

Збільшення заробітної плати медичним працівникам, приведення вітчизняних стандартів лікування до європейських, вчасність доставки вакцин. Таке завдання перед своєю командою ставить нова очільниця МОЗ Уляна Супрун. На засіданні профільного парламентського комітету вона заслухала побажання народних депутатів та презентувала основні кроки своєї діяльності.

Виступ Олега Ляшка у Верховній Раді

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко під час виступу у Верховній Раді заявив, що парламент ігнорує розгляд вкрай важливих питань для народу України, а також розкритикував, що в найпродуктивніший день парламенту одним з перших на порядку денному стоїть питання спирту і тютюну.

На Параолімпіаді-2016 не обійшлося без скандалу

У ніч з середи на четвер за київським часом в Ріо-де-Жанейро на арені «Маракана» відбулася церемонія відкриття літньої Паралімпіади-2016. Вогонь Паралімпійських ігор 2016 року запалив шестиразОвий чемпіон Паралімпіад в плаванні бразилець Клодо-алдо Сілва. В ході змагань будуть розіграні 528 комплектів в 22 видах спорту. У програмі Паралімпіади зокрема представлені баскетбол сИдячи, велоспорт, верхова їзда, волейбол сидячи, дзюдо, легка атлетика, пауерліфтинг, плавання, регбі сидячи, футбол по п’ять і по сім чоловік. Однак церемонія відкриття не обійшлася без скандалу. Незважаючи на раніше озвучену керівництвом Міжнародного паралімпійського комітету заборону, збірна Білорусії вирішила під час «вітальної проходки» на Параді націй пронести відразу два державні прапори — білоруський і російський. Таким способом білоруські паралімпійці вирішили висловити свою підтримку російським «колегам», які були в повному складі відсторонені від участі в Іграх-2016.

 

Комментарии закрыты