Митрополит Агафангел очолив святкову літургію у день цілителя Пантелеімона

З ім’ям Христа святий Пантелеімон лікував кульгавих, сліпих, прокажених. З ім’ям Христа допомагав знедоленим. І з ім’ям Христа прийняв мученицьку смерть. Цілитель-великомученик Пантелеімон з тієї далекої пори не відвернувся від тих, кому допомагав при житті. Не  поменшало з століттями хворих і знедолених. І як був майстерним лікарем Пантелеімон на землі, так і залишився ним на небі. У нашій Церкві цей святий шанується особливо. Важко знайти храм, де не було б ікони Пантелеімона-цілителя. 9 серпня в самому серці Одеси — в Свято-Пантелеімонівському монастирі — молитовно вшанували пам’ять святого.

На честь Дня будівельника в міській раді привітали представників найбільш мирної професії

Їх називають представниками найбільш мирної професії, від їх рук в буквальному сенсі залежить обличчя нашого міста. Мова йде саме про будівельників, чиє професійне свято відзначають 12 серпня. Напередодні, 9 серпня, в міській раді привітали працівників управління капітального будівництва та представників будівельних компаній міста.

У літньому таборі MiniBoss в Болгарії відбулись змагання з тимбілдингу

Тимбілдинг — це спосіб, завдяки якому  колектив зближується і вибудовує спілкування між собою. Сьогодні тимбілдинг вийшов за межі офісів і активно використовується для згуртування «осередків суспільства» — сімей. Адже сучасні батьки часто «пропадають» на роботі, діти сидять перед комп’ютерами, не бажаючи спілкуватися з рідними. Саме тому  у літньому таборі MiniBoss у Болгарії дітям і дорослим запропонували сімейний відпочинок. Де батьки разом із дітьми взяли участь у тимбілдингу. Адже сімейний тимбілдинг не лише допомагає зблизитися з рідними, а й весело провести час і стати однією дружною командою. Міжнародний літній табір в Болгарії тривав тиждень. Програма була насиченою і включала багато  розваг, походів та відпочинку на природі.

Комментарии закрыты