ЦВК скасувала реєстрацію Клюєва та Шарія у народні депутати

Центральна виборча комісія одноголосно скасувала реєстрацію кандидатом у народні депутати Андрія Клюєва, колишнього глави Адміністрації екс-президента Віктора Януковича. Аналогічне рішення було прийнято щодо одіозного блогера Анатолія Шарія.

Розгляд Виборчого кодексу розпочався з 2786-ї правки…

Народні депутати на пленарному засіданні 4 липня продовжили розгляд правок до проекту Виборчого кодексу. О 10-й ранку Голова ВР Андрій Парубій відкрив засідання та оголосив, що в залі зареєструвалися 226 народних депутатів. Але станом на 11 годину у залі перебувало 47 народних депутатів. Розгляд правок розпочався з 2786-ї.

Знати істину і вчити вірі — мета Катехизаторських курсів

Чому Православ’я саме таке, яким ми його впізнали і прийняли? Не всі, що приходять до Церкви, зможуть відповісти на ці питання. Що є природним на початку церковного життя, кажуть катехизатори, тому що Церква пропонує сучасній людині традицію, освячену двохтисячорічним досвідом! Але коли «дорослішає», християнин повинен навчитися осмислювати в Церкві себе, а також сучасну церковну і громадську дійсність. Цьому навчають на Катехизаторських курсах імені святителя Інокентія Одеського, які цього літа набирають вже 5-й потік студентів при відділі релігійної освіти і катехизації Одеської єпархії. Наш репортаж — з екзаменаційної сесії курсантів.

Комментарии закрыты