Зневага до закону: Парубій про дебати

Небажання брати участь у законом передбачених дебатах — це зневага до закону України. Таку заяву зробив спікер Верховної ради України — Андрій Парубій під час ранкового пленарного засідання у відповідь на виступ позафракційного народного депутата Віталія Купрія, голови об’єднання «За Зеленського». Так, Парубій закликає кандидата на посаду Президента України Володимира Зеленського озвучити свій план розвитку держави на передбачених законом дебатах.

Конкурс проектів  «Малі міста — великі враження»

Для стимулювання регіонального розвитку культурної спадщини в Україні стартує конкурс проектів «Малі міста — великі враження». Про це на засідання Кабінету міністрів заявив Міністр культури Євген Нищук.

75 річниця визволення Одеси

10 квітня Одеса святкує 75 річницю визволення міста від нацистських загарбників. Цей день для містян — велике свято пам’яті і миру. Десятки людей біля стели Крила перемоги,  урочисте покладання квітів та спогади учасників тієї жахливої війни — далі в сюжеті.

Озеленення міста: нові парки і сквери

Перед Одесою стоїть досить гостре завдання створення цивілізованих і культурних місць відпочинку для містян. Саме тому муніципальна влада планує відкриття нових парків та скверів. Про це говорили депутати міської ради в ході своєї робочої інспеції у вівторок, 9 квітня.

Українське вино. Створення Асоціації виноробів

Якщо мова йде про виноробство, то згадують Францію та її «шато». А як щодо України? Згадати щось крім рідного «Шабо» та «Болград»  доволі важко. Для того, щоб популяризувати український продукт в Одеській області створили Асоціацію виноградарів та виробників вина – «Тарутине-Теруар».

 

Комментарии закрыты