САП оголосила підозру Геннадію Труханову
Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила підозру меру Одеси Геннадію Труханову. Про це йдеться на сторінці САП у Фейсбук. «11 березня 2019 року керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким повідомлено про підозру Одеському міському голові Геннадію Труханову у вчиненні злочину, передбаченого ст.366-1 КК України», зазначено в повідомленні. А саме Труханова підозрюють у внесенні недостовірної інформації до електронних декларацій за 2015 і 2016 роки. Як передає Радіо Свобода з посиланням на НАБУ, загалом до декларації 2015 року мер Одеси не вніс статки на загальну суму 32,48 мільйона гривень, до декларації 2016 року – на 18,81 мільйона. У НАБУ додали, що мер Одеси вдруге притягується до кримінальної відповідальності. Наразі відомо, що Геннадій Труханов поїхав у відрядження до Києва.
Апаратна нарада в мерії без очільника міста
Апаратна нарада в Одеській міськраді 11 березня пройшла без очільника міста. Засідання відбулось під головуванням першого віце-мера Анатолія Орловського. Під час наради, зокрема, звітували про очікуваний економічний ефект від проекту з прибирання кабельних систем, що знаходяться на фасадах будівель на вулиці Рішельєвській, та заведення їх в спеціальні ввідні пристрої — колодязі.
Одеса отримала в березні 73 млн грн субвенцій на освіту та медицину
11 березня в Одеській мерії обговорили поточні питання міського бюджету. Там повідомили, що в березні з державного бюджету місто отримало перші транші освітньої та медичної субвенції — в розмірах 42 мільйони гривень та 31 мільйон відповідно. Також 73 мільйони гривень cклала субвенція на виплату допомоги сім’ям з дітьми. Її надають понад 51 тисячі родин. Також в мерії поінформували про укладання декларацій з лікарями та надходження, які одеські медичні установи отримують напряму з Національної служби здоров’я. Так станом на 1 березня декларацію з Національною службою здоров’я України заключили 535 тисяч громадян міста — це 53%.
Мешканці Затоки ставлять владі ультиматум
Активісти Затоки ставлять ультиматум владі і переходять до активних дій. Зневірені люди вже давно проводять регулярні перекриття доріг, мітинги і акції проти незаконної забудови пляжів. Жителі запевняють: прокуратура гальмує рух по всіх кримінальних справах щодо незаконної забудови узбережжя. Більше деталей про стан затокських пляжів, в нашому сюжеті.