Україна вітає принципову та послідовну підтримку країн-союзників, — Парубій

13 березня, відкриваючи ранкове планерне засідання Верховної Ради України, cпікер Андрій Парубій заявив, що Європарламент ухвалив резолюцію про позбавлення Росії статусу стратегічного партнеру ЄС. Україна вітає принципову та послідовну підтримку країн-союзників по антипутінській коаліції — підкреслив голова Верховної Ради.

Про причини регулярних пожеж в екосистемах Одещини

Останні кілька днів стали для одеського регіону особливо напруженими через пожежну безпеку. Тільки за минулі вихідні, з 8 по 11 березня, на території Одеси і області сталося 97 пожеж в екосистемах, в результаті яких вигоріло понад 32га територій!!! Ще 41 пожежа сталася за минулу добу, вогнем спалено 324,5га, з яких 300 — на природоохоронних територіях. При цьому мова йде тільки про офіційно зафіксовані випадки.

«Народження балерини» в Одесі

Одеський театр опери та балету продовжує презентувати, насамперед, маленьким глядачам, пізнавально-розважальні програми. Подорожуючи до оркестру, пізнаючи світ балету та опери діти та юнацтво залучаються до кращих зразків світового мистецтва. А театр дбайливо вирощує нове покоління своїх глядачів. 17 та 30 березня відбудуться прем’єрні покази феєрії-казки «Народження балерини».

Комментарии закрыты