Босу дуже потрібен господар!

Доля кинутої тварини не легка, а травмованої — тим більше. Таких вихованців, які залишилися без лапи або ока, не кожен зважиться взяти на виховання. Багато хто переконаний, що цих тварин краще не мучити і приспати. Інші своїм прикладом доводять, що і чотириногий інвалід не відрізняється від своїх повноцінних родичів і може бути відмінним другом. Яскравий приклад пес Бос, він ласкавий і доброзичливий, але, на жаль, поки не знайшов собі господаря. З ним приїхала познайомитись наша знімальна група.

Чи готові одесити перейти в режим онлайн?

Проект «Держава у смартфоні» – один з пріоритетних пунктів стратегії команди нового Президента. Наразі указ про електронні послуги підписано, а перший етап, система надання комплексних послуг, пов’язаних з народженням дитини «еМалятко”, — має запрацювати вже до 1 січня 2020 року. Далі у планах перепис населення через планшети та електронні вибори. Колега дізналась в містян, чи підтримують вони такі нововведення.

Пішов з життя відомий одесит Володимир Філіпчук

13-го серпня 2019-го року після тяжкої хвороби пішов з життя відомий політичний і громадський діяч, Герой України, Почесний громадянин Одеси і Одеської області, Почесний голова Одеського обласного фонду миру, засновник благодійного фонду «Надія, Добро і Добробут», дійсний член міжнародної Академії наук екології, безпеки людини і природи, почесний голова товариства «Ексімнафтопродукт», будівельник і ктитор храму святих рівноапостольного Володимира і мучениці Людмили, почесний член Одеської духовної семінарії, відомий меценат і благодійник, щирий і благочестивий християнин, Людина величезної душі — Володимир Станіславович Філіпчук. Безліч одеських храмів і святих обителей зберігають в своїй красі частку його люблячого і щедрого серця, а одесити назавжди запам’ятають його як справедливого керівника і адміністратора, людину честі і гідності, який з’єднав воєдино у своїй особистості доброту і відповідальність, чесність і чуйність. Ми висловлюємо глибоке співчуття його рідним і близьким. Чин поховання Володимира Філіпчука буде здійснений в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Одеси в четвер, 15 серпня, о 12-й годині. Початок заупокійної Божественної Літургії — о 9-й ранку.

Комментарии закрыты