Результати та висновки ЗНО-2019
У ЗНО цього року взяли участь більше 345 тисяч осіб. Про це 15 серпня заявив виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко. Серед нововведень цьогоріч — обов’язкове проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО на вибір з математики або історії України. До речі, в подальшому математику необхідно буде знати на мінімальному рівні усім учням.

Чи має держава виділяти гроші партіям? Думка містян
 Петиція з пропозицією скасувати бюджетне фінансування політичних партій в Україні станом на ранок 14 серпня набрала понад 25 тисяч голосів, які необхідні для подальшого її розгляду. Петиція була розміщена на сайті президента України 23 липня. Як відомо, нині право на фінансування з бюджету мають партії, які набрали більше 2% голосів виборців на виборах до Верховної Ради. В петиції зазначається, що  «в цілому на утримання партій за 5 років діяльності Верховної Ради український народ повинен витратити близько 5 млрд 900 млн. грн. Ці кошти слід скерувати на вирішення вкрай важливих проблем, пов’язаних із безпекою та оборонною міццю держави і якістю життя людей.» А що думають одесити з приводу цього — дивіться в нашому опитуванні.

«Кайман» битиметься за пояс чемпіона світу
Павло Журавльов — один з найвідоміших кікбоксерів України, чемпіон світу з кікбоксінгу за версією FFC. У світі спорту українського чемпіона знають по грізному прізвиську  «Кайман». Саме з цим нікнеймом він досяг найвищих результатів. Зараз спортсмен проходить підготовку до турніру з професійного кікбоксінгу в Україні FEA WORLD GP. Його ціль — завоювати тимчасовий пояс чемпіона світу.

Комментарии закрыты