Як одесити оцінюють перші кроки Зеленського?

З дня інаугурації Володимира Зеленського минуло майже три місяці. Від його перших кроків на посаді Президента в громадян було та є багато очікувань – це і зниження тарифів, врегулювання бойових дій на Сході, боротьба з корупцією, зняття недоторканності. Наша знімальна група вийшла на вулиці міста, аби поговорити про те, що вже зроблено. Які з прийнятих за цей період рішень одесити підтримують? А які кроки, на думку містян, були помилковими?

Результати та висновки ЗНО-2019

У ЗНО цього року взяли участь більше 345 тисяч осіб. Про це 15 серпня заявив виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко. Серед нововведень цьогоріч — обов’язкове проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО на вибір з математики або історії України. До речі, в подальшому математику необхідно буде знати на мінімальному рівні усім учням.

«Кайман» битиметься за пояс чемпіона світу

Павло Журавльов — один з найвідоміших кікбоксерів України, чемпіон світу з кікбоксінгу за версією FFC. У світі спорту українського чемпіона знають по грізному прізвиську  «Кайман». Саме з цим нікнеймом він досяг найвищих результатів. Зараз спортсмен проходить підготовку до турніру з професійного кікбоксінгу в Україні FEA WORLD GP. Його ціль — завоювати тимчасовий пояс чемпіона світу.

Комментарии закрыты