Савченко та Рубана випустили з-під варти

Народного депутата, Героя України Надію Савченко випустили із СІЗО. Суд Броварського району Київської області постановив, що Савченко може вийти на свободу, оскільки в ніч на 16 квітня минав термін її утримання під вартою. Так само звільнили й колишнього керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана, повідомляють ЗМІ з посиланням на сестру Надії Савченко Віру. Надію Савченко і Володимира Рубана звинувачують у підготовці терактів, a саму  Савченко — ще й у державному перевороті. Наступне засідання суду, на якому обох підозрюваних можуть взяти під варту, заплановане на 7 травня. Звільнена з-під варти позафракційна народна депутатка Надія Савченко уже планує повернутися до роботи у Верховній Раді.

Вельд складе конкуренцію Трампу

У Сполучених Штатах Америки зареєструвався перший кандидат на виборах президента в 2020 році від Республіканської партії Білл Вельд, який складе конкуренцію чинному президенту Дональду Трампу. Про це повідомив американський телеканал CNN. Повідомляється, що колишній губернатор Массачусетсу Білл Вельд оголосив про участь в президентській гонці. Таким чином, він став першим республіканцем, який може позмагатися з Трампом на праймеріз за підтримку Республіканської партії.

Ринку праці потрібна легалізація

«Працевлаштування неофіційне, зарплатня в конверті», — умови, на які сьогодні продовжують погоджуватися українці, порушуючи законодавство. У зв’язку з цим «тіньова зайнятість» є серйозною соціальною та економічною проблемою. Адже через це до держави не надходять податки, а громадянин, влаштовуючись працювати неофіційно, перестає бути соціально захищеним. Із закликом відмовитися від порушення трудового законодавства до одеситів звернувся начальник Північного управління у м. Одесі Головного управління ДФС в Одеській області Микола Обертович.

«Експертний день» від «Карітас Одеса УГКЦ»

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» та Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ» реалізують серед інших своїх ініціатив проект, направлений на розвиток підприємництва під назвою «Тривалий економічний підйом для миру». 13-го квітня в рамках проекту в Одесі відбувся Експертний день для представників малого та середнього бізнесу.

Комментарии закрыты