Потрібні зміни до Конституції щодо місцевого самоврядування, — прем’єр-міністр

18-го червня Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» провела в Одесі 15-й Український муніципальний форум. Серед учасників, яких зібралось майже 500, були голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, експертного середовища та закордонні партнери АМУ. Під час форуму виступив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який запропонував внести пропозиції щодо змін до Конституції в частині місцевого самоврядування. «Це основа основ, як тільки ми це зробимо, ми зможемо з вами гарантувати незворотність реформи місцевого самоврядування» — сказав він.

Масові протести в Гонконзі

У Гонконзі відновился рух транспорту після масової мирної акції протесту, яка зібрала в неділю рекордне число учасників. За даними організаторів з опозиційного руху «Громадянський фронт за права людини», на вулиці вийшли два мільйони маніфестантів. Поліція заявляє, що демонстрантів було 338 тисяч.

ЄС вже прийняв майже 33 тисячі біженців

В рамках європейської програми переселення особливо вразливих категорій біженців з Північної Африки і Близького Сходу, в ЄС прибули вже 32,7 тисячі осіб. З них 4,1 тисячі біженців прийняла Німеччина, про це повідомив єврокомісар з питань міграції та внутрішніх справ Дімітріс Аврамопулос. Він додав, що в даний час Європейський Союз прийняв лише дві третини обіцяної квоти мігрантів. Німеччина взагалі погодилася прийняти за цією програмою 10 тисяч біженців.

Путін та Мей можуть зустрітися під час саміту G20

Лондон і Москва розглядають можливості для зустрічі Мей і Путіна під час саміту G20 в Японії для обговорення відновлення відносин між країнами. Російський лідер Володимир Путін і британський прем’єр-міністр Тереза Мей можуть зустрітися в ході саміту «Великої двадцятки», який пройде в кінці червня в Японії. Відзначається, що зустріч Мей і Путіна не відбудеться, якщо обидві сторони не будуть впевнені, що вона буде продуктивною, а порядок денний — «досяжний «. Якщо зустріч відбудеться, вона стане першою після отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в Солсбері.

Танцювальний звіт одеського філіалу школи Влада Ями

Ритмічно, чуттєво, виразно. Кожен новий рух поєднується з попереднім, створюючи єдиний образ, що передає певну ідею — любов, природу, дружбу. Саме так проходив 17 червня звітний концерт учнів одеського філіалу танцювальної школи Влада Ями. На сцену вийшло  більше сотні танцюристів, які виконали номери у найрізноманітніших напрямках — від швидкого та ритмічного хіп-хопу до повільних номерів, наближених до класики.

Комментарии закрыты